Szuberta 68. Apartamenty wśród drzew

Na ul. Szuberta pod numerem 68 w Warszawie stoi piękna, kameralna willa, która pamięta czasy prestiżowego warszawskiego modernizmu. Jej dominantą są malownicze brzozy. Rewitalizację budynku przeprowadziła firma Paradox Investment.

Autor: HouseMarket.pl 11 października 2016 15:33

Willa przeszła w 2016 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg i tynków. Zawiera jedynie siedem apartamentów oraz prywatny parking i ogromny prawie 600 - metrowy ogród. W budynku znajdują się mieszkania jednopoziomowe trzypokojowe i czteropokojowe. Ich wysokość wynosi od 2,8 m do 3,3 m.

Inwestycja położona jest w dzielnicy Włochy. W okolicy dominuje niska zabudowa. Nie ma blokowisk, są wyłącznie kameralne budynki mieszkalne i zieleń. Nieopodal budynku znajduje się między innymi: Park Kombatanta ze Stawem Koziorożca, plac zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, dworzec kolejki Warszawa Włochy oraz szkoły, przedszkola i sklepy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przedwojenna dzielnica Nowe Włochy określana jest jako Miasto Ogród - w niezwykłej bliskości od ścisłego centrum zaskakuje kryje urokliwe stawy, kilkusetletnie parki i skwery. Na przestrzeni ostatnich lat Włochy uzyskały wspaniałą komunikację z obwodnicą i autostradą. Zostały też na nowo odkryte przez warszawiaków i jak Saska Kępa zamieniają się w ostoję elegancji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych