Tak wygląda penthouse przy Odrze za prawie 2 mln zł

Ma 153 mkw. powierzchni, a z jego panoramicznych okien rozciąga się spektakularny widok na miasto i na Odrę. Zobacz aranżację najdroższego penthouse’a w butikowym wrocławskim apartamentowcu Zyndrama.

Autor: housemarket.pl 09 maja 2018 15:31

Penthouse zlokalizowany jest zawsze na ostatnim piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji. Zazwyczaj jest duży (o powierzchni przynajmniej 100 mkw.) i ma przestronny balkon. Takie nieruchomości można znaleźć na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Deweloper 6B47 Polska buduje tutaj butikowy apartamentowiec Zyndrama.

Wygoda po wrocławsku

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na szczycie inwestycji Zyndrama powstaną dwa penthouse’y. Największy został wystawiony na sprzedaż za 1 mln 846 tys. zł - ma 153 mkw. Drugi kosztuje 1 mln 798 tys. zł i ma 149 mkw., ale można go rozbudować do 200 mkw. Oba zaoferują niecodzienne widoki - z jednej strony na malowniczo przepływającą tuż pod oknami Odrę. Z drugiej na centrum Wrocławia – zieloną Kępę Mieszczańską czy Wyspę Słodową.

– Wygoda i elegancja w wydaniu inwestycji Zyndrama bardzo dobrze się sprzedaje. Prace budowlane rozpoczęły się zaledwie pół roku temu, tymczasem ponad 60% apartamentów znalazła już właścicieli. Klientów przyciąga znakomita lokalizacja, wyróżniający się projekt, a także gwarancja elitarności. Na wrocławskim rynku wciąż brakuje takich miejsc. W większości inwestycji znajduje się kilkaset mieszkań, kiedy w Zyndramie będzie ich jedynie 48 – mówi Miłosz Greszta, członek zarządu spółki realizującej projekt Zyndrama.

Drewno, matowe szkło, marmur

Jak mogą wyglądać penthouse’y inwestycji Zyndrama? Za przykładową aranżację wnętrza przedstawioną na wizualizacji odpowiada wrocławskie studio projektowe Galeria Wnętrza, które ma w swoim portfolio kompleksowe inwestycje m.in. w Londynie, Cannes, Warszawie. Teraz przyszedł czas na Wrocław. - W poszukiwaniu odpowiedzi estetycznej dla wnętrz Zyndrama kierowaliśmy się przyświecającą nam od 20 lat filozofią projektowania, którego podstawą jest dobre wzornictwo włoskie i francuskie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wymagającego klienta, który docenia jakość, know-how i tradycję rękodzieła. Otrzymaliśmy efekt zindywidualizowanej elegancji, odzwierciedlającej styl życia i potrzeby estetyczne inwestorów – mówi Konstanty Jeżewski prezes studia projektowego i salonu wyposażenia wnętrz Galeria Wnętrza.

Projekt penthous’ów Zyndrama cechuje paleta stonowanych barw, szlachetność subtelnych połączeń drewna, matowego szkła, oryginalnych rysunków marmuru oraz dywanów i tkanin z refleksem jedwabiu.

Penthouse lepszy niż lokata

Kto interesuje się apartamentowcem Zyndrama? Przede wszystkim pasjonaci wielkomiejskiego stylu życia, którzy chcą korzystać z uroków miasta, bogatej oferty kulturalnej oraz licznych terenów zielonych sprzyjających aktywnemu odpoczynkowi.
Poza tym nieruchomości w centrum miasta, szczególnie te wysokiej jakości, to znakomita lokata kapitału. - O powodzeniu sprzedaży nieruchomości decyduje w tym przypadku głównie lokalizacja – inwestorzy zdają sobie sprawę, że gruntów w samym centrum Wrocławia nie będzie przybywać. Natomiast popyt na mieszkanie w takiej lokalizacji stale rośnie - mówi Krzysztof Jabłoński, prezes biura Iglica Nieruchomości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych