Tatry Apart. Condohotel nad zakopiańskim potokiem

Tatry Apart to nowy obiekt PW BUD działający na zasadach condohotelu, który będzie oddany do użytku w kwietniu 2017 roku. Powstaje w malowniczym, spokojnym miejscu, u zbiegu potoków Zakopianki i Kotelnickiego, przy ulicy Ciągłówka w Zakopanem. Kompleks składa się z dwóch budynków otoczonych zielenią.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2016 14:35

Cały kompleks składa się z dwóch budynków otoczonych zielenią. Na terenie inwestycji, oprócz parkingów zewnętrznych, mieści się parking podziemny z wydzielonymi 28 miejscami. Tuż obok budynku zaplanowano plac zabaw dla dzieci i wygodne zejście nad brzeg potoku.

Architektura w podhalańskim stylu

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura obiektu nawiązuje do stylu podhalańskiego, zachowując jednocześnie swój nowoczesny charakter. Wysokie okna – tak zwane portfenetry gwarantują odpowiednie naświetlenie wnętrz, a przestronne tarasy i mniejsze balkony letnią porą stanowią przyjemne przedłużenie salonu.

Każdy przekazywany apartament jest wykończony i kompleksowo urządzony pod okiem architekta, zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie zaprojektowano w nowoczesnym, funkcjonalnym, alpejskim stylu chalet. Użycie lokalnych materiałów budowlanych i staranne połączenie drewna z kamieniem nadało wnętrzom przyjemny, górski charakter. Całość tworzy przestrzeń, która łącząc ciepło i elegancję, sprzyja kontemplacji otaczającej obiekt natury.

Bezpieczna i wygodna lokata kapitału

Zakup apartamentu w Tatry Apart oprócz gwarancji 6 proc. stopy zwrotu z inwestycji, daje coś więcej. Operator przejmuje większość kosztów i obowiązków związanych z utrzymaniem i wynajmem nieruchomości. Właściciele mogą czerpać radość z posiadania własnego mieszkania w sercu Podhala, okazjonalnie z niego korzystając, a wszelkie ryzyko i dodatkowe koszty związane z wynajmem pozostawić operatorowi. W ten sposób lokata kapitału staje się nie tylko bezpieczna, ale również wygodna.

Nieruchomości, mimo przemijających wahań cenowych, stanowią stabilną i bezpieczną formę lokaty kapitału. Perspektywa wzrostu wartości posiadanego lokalu oraz stały, pasywny przychód, jaki można uzyskać, wynajmując go innym użytkownikom, czyni inwestycję korzystną i perspektywiczną.

Realizowany przez dewelopera - PW BUD obiekt Tatry Apart powstaje w malowniczym, spokojnym miejscu, u zbiegu potoków Zakopianki i Kotelnickiego, przy ulicy Ciągłówka w Zakopanem. Lokalizacja ta czyni z niego doskonałą bazę wypadową umożliwiającą korzystanie z uroków Podhala, zapewniając jednocześnie komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych