TDJ Estate rusza z II etapem inwestycji Franciszkańskie Południe w Katowicach

Również wewnątrz budynku postawiono na wygodne i bezpieczne rozwiązania użytkowe oraz wysokiej jakości materiały. Mieszkańcy będą mogli korzystać z aplikacji budynkowej (zapewni dostęp do budynku i infrastruktury mu towarzyszącej za pomocą smartfona), systemu Master Key (pozwoli za pomocą jednego klucza otworzyć wiele zamków) oraz czytników kart (umożliwiających sprawny wjazd do garażu lub wejście do budynku). Mieszkania w wariancie premium posiadają podstawowy pakiet w zakresie inteligentnego domu oraz videodomofon. Osiedle zostanie objęte całodobowym monitoringiem.

Za koncepcję architektoniczno-urbanistyczną odpowiada Pracownia Projektowa MR Architekci. Zakończenie budowy zaplanowano na lipiec 2023 roku. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła.

– Podobnie jak w I etapie inwestycji osoby zainteresowane naszą ofertą będą mogły skorzystać ze smart makiety dostępnej na stronie internetowej osiedla. To nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwala poznać wszystkie szczegóły inwestycji. Za jego pomocą możemy zobaczyć, jak zaprezentuje się budynek z zewnątrz i w jakiej powstanie okolicy, a także odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu czy przekonać się, jaki widok będzie rozpościerał się z balkonu. Dotychczasowe doświadczenia pokazały, że to rozwiązanie ułatwia naszym klientom podjęcie decyzji zakupowych – mówi Agnieszka Krajcarz-Urbańska.

I etap inwestycji na ukończeniu

Do finału zmierza realizacja pierwszego, trzysegmentowego budynku, który powstaje w ramach I fazy inwestycji. Znajdą się w nim 92 mieszkania – blisko 70 proc.  z nich ma już swoich właścicieli. Planowany termin zakończenia budowy to koniec I kwartału 2022 roku. Obecnie budowa koncentruje się na pracach elewacyjnych, tynkarskich i posadzkowych. Na terenie zewnętrznym powstaje z kolei sieć wodociągowa, a także kanalizacja deszczowa oraz sanitarna.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych