Terpiłowski Development ruszył ze sprzedażą Jantarowej 8

Terpiłowski Development rozpoczął sprzedaż Jantarowej 8. To drugi etap inwestycji dewelopera na Węglinie przy ul. Jantarowej w Lublinie.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 16:06

Deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań w budynku B, w którym znajduje się 30 lokali. W ofercie są układy od dwupokojowych do czteropokojowych o ustawnych metrażach od 36 mkw. do 74 mkw. Każde objęte jest rządowym programem dopłat Mieszkanie dla Młodych.

W portfelu firmy Terpiłowski Development jest jeszcze ostatnie wolne mieszkanie z pierwszego etapu inwestycji przy Jantarowej 6. Planowany termin jego realizacji to czwarty kwartał 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje w intensywnie rozwijającej się części Lublina – dzielnicy Węglinek. Docelowo osiedle stanowić będzie zespół czterech budynków wielorodzinnych. Bliskość alei Jana Pawła II zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do obiektów handlowo-usługowych, takich jak: sklepy, hipermarkety, przedszkola, szkoły czy urzędy.

Pierwszy z projektów to blok mieszkalny, pięciokondygnacyjny, utrzymany w stylistyce modernistycznej. Wyróżniającym elementem bryły obiektu jest zaokrąglony wykusz elewacji frontowej. Lokale w części okrągłego naroża posiadają unikalny półkolisty kształt salonu. W budynku zaprojektowano 35 mieszkań o powierzchni od 35 mkw. do 60 mkw. i lokale usługowe na poziomie parteru.

W kondygnacji podziemnej znajdą się garaże i komórki lokatorskie. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu parteru. Winda zapewnia komunikację ze wszystkimi kondygnacjami, włącznie z podziemnym garażem. Mieszkania, po osiem na każdej kondygnacji, składają się z holu, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz jednej lub dwóch sypialni. Lokale na parterze posiadają wyodrębnione ogródki, zaś te na piętrach – balkony.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych