The Avenue: prestiżowe apartamenty ze sztuką w tle

W częściach wspólnych luksusowego apartamentowca The Avenue zawisły prace wrocławskiej artystki Katarzyny Banaś. Inspirowane pejzażem oraz poezją abstrakcyjne dzieła uczennicy profesora Józefa Hałasa, doskonale harmonizują z nowoczesnym charakterem obiektu.

Autor: HouseMarket.pl 10 sierpnia 2016 14:19

The Avenue, projekt od i2 Development, został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Wrocławia – wszystkie lokale znalazły nabywców w bardzo szybkim tempie. Realizacja inwestycji dobiegła końca, a większość lokatorów zakończyła już remonty w swoich apartamentach. To odpowiedni moment na spełnienie ostatniej z obietnic dewelopera – w częściach wspólnych obiektu umieszczono prace malarskie, które stanowią dopełnienie projektu i podnoszą prestiż inwestycji.

- Sztuka coraz częściej przenika do codzienności, wkraczając tym samym w inny wymiar odbioru. Cieszę się, że moje obrazy pozytywnie wpływają na otoczenie, urozmaicają wnętrza i tworzą przestrzenie jedyne w swoim rodzaju – mówi autorka prac, Katarzyna Banaś. Abstrakcyjne malarstwo wrocławskiej artystki jest inspirowane głównie pejzażem. W ostatnich latach stworzyła także cykle obrazów nawiązujących do poezji Tomasza Różyckiego, Henrika Nordbrandta oraz Jensa Fink-Jensena.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Autorka prac, Katarzyna Banaś, to znana i ceniona artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa obroniła w pracowni Józefa Hałasa. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Jest autorką kilkudziesięciu wystaw indywidualnych w kraju i za granicą, a także laureatką nagród i wyróżnień (min. Nagroda Roku ZPAP, za wystawę "List Oceaniczny. Obrazy inspirowane poezją Tomasza Różyckiego",  prezentowaną w 2013 roku w Galerii Platon we Wrocławiu). Obrazy Katarzyny Banaś prezentowane były na targach sztuki w Polsce i w Danii.

Inwestycja i2 Development - The Avenue - usytuowana jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, na granicy dwóch wrocławskich osiedli – Biskupina i Sępolna.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych