The Tides czeka na najemcówPTWP - PropertyNews.pl - 18 października 2016 15:38


Warszawska inwestycja The Tides otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Od listopada do budynku zaczną wprowadzać się pierwsi najemcy.


Obecnie w obiekcie realizowane są prace aranżacyjne na powierzchniach najmu. Wśród firm, które w pierwszej kolejności wprowadzą się do The Tides, są m. in. restauracja, wypożyczalnia luksusowych aut oraz kompleks spa & wellness.

The Tides to jedyny nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w Warszawie nad samym brzegiem Wisły wyróżniający się unikatową architekturą. W procesie projektowania bardzo ważnym elementem dla inwestora było zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Powstała przestrzeń będzie dostępna dla warszawiaków .

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

The Tides został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Dysponuje ponad 13 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, częścią aparthotelową oraz garażem podziemnym. Kompleks będzie posiadał prywatną marinę, dostęp do siłowni i odnowy biologicznej oraz ofertę gastronomiczną. Z okien obiektu rozpościera się widok na Wisłę.

Więcej na ten temat tutaj.