The Upper House by Angel - wyższy poziom luksusu w sercu Wrocławia

Ruszyła zapowiadana przez Angel Poland Group sprzedaż najnowszej, wrocławskiej inwestycji z segmentu premium. The Upper House by Angel to projekt na 381 apartamentów i 8 penthousów, z widokiem na panoramę Wrocławia.

Autor: housemarket.pl 20 czerwca 2022 15:41

  • The Upper House powstaje we Wrocławiu.
  • W ramach inwestycji powstanie 381 mieszkań i 8 penthousów.
  • Strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią mieszkańcom poczucie komfortu.

W marcu ruszyła budowa nowego budynku, będącego ostatnim etapem inwestycji w ramach zakupionej przez Angel Poland Group działki przy ul. Walońskiej. Deweloper zadbał, aby budynek stał się jednym z projektów wpisujących się w zabudowę miasta.

The Upper House by Angel oprócz 381 apartamentów, obejmujących rożne wielkości, aż do penthousów, spośród których największy zachwycać będzie 250 metrową przestrzenią, przyciągnie nowych mieszkańców wieloma udogodnieniami. Strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią poczucie najwyższego komfortu, a lokale usługowe będące częścią budynku ułatwią codzienne funkcjonowanie i skoncentrują życie wokół powstającej inwestycji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Angel Poland Group ma duże doświadczenie w segmencie premium, czego najlepszym przykładem są krakowskie Angel Wawel i Angel Stradom, czy wrocławska inwestycja typu mixed-use - OVO Wrocław, obejmująca obok luksusowych apartamentów m.in. pięciogwiazdkowy hotel Double Tree by Hilton. Upper House by Angel będzie nawiązywać swoim standardem do tych ostatnio zrealizowanych przez naszą grupę projektów premium. We Wrocławiu, podobnie jak w innych miastach Polski na rynku pierwotnym brakuje dostępnych mieszkań klasy premium, a luksusowe inwestycje przyciągają inwestorów. Są one nie tylko gwarancją najwyższej jakości, ale również zysku, ponieważ nawet podczas największych światowych kryzysów nie tracą na wartości. O luksusie świadczą dziś nie tylko udogodnienia, jakie zapewniamy przyszłym mieszkańcom, ale przede wszystkim lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia, infrastruktura, widok oraz najbliższe sąsiedztwo - mówi Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group.

Nowoczesna wizja miasta

Wrocław od wielu lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miast do życia i uznawane jest za prężnie rozwijające się centrum biznesowe Europy. The Upper House to enklawa zaprojektowana z myślą o wyrafinowanych gustach. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią.

- Do współpracy przy The Upper House zaprosiliśmy renomowaną firmę architektoniczną EPR, której wizja projektowania jest szczególnie bliska wartościom naszej Grupy. Najnowsza inwestycja wykracza daleko poza klasyczne podejście do budownictwa. Na jej wyjątkowość składa się nie tylko jakość, ale również nowoczesne rozwiązania, gwarantujące optymalne zagospodarowanie przestrzenne apartamentów oraz odpowiedzialne podejście do otoczenia. Nie mamy wątpliwości, że stanie się ona nową wizytówką Wrocławia, a dla przyszłych mieszkańców spełnieniem marzeń o luksusie w najlepszym i najnowocześniejszym wydaniu. The Upper House to komfort życia w samym centrum miasta, w połączeniu z energią natury, wody, drzew i nieba. Od samego początku prac budowlanych, otrzymywaliśmy wiele zapytań o inwestycję, co potwierdza zaufanie klientów do naszej marki. Dziś oficjalnie zapraszamy do naszego biura, gdzie najbliższe tygodnie poświęcimy na prezentację The Upper House by Angel - mówi Iwona Jurczenko, sales and marketing director, West w Angel Poland Group.

Odpowiedzialność dewelopera w zakresie ekologii

Jednym z filarów działalności Angel Poland Group jest odpowiedzialność społeczna, z dużym naciskiem na dbałość o ekologię. Dachy nowej inwestycji zostaną pokryte intensywnie zielonymi nasadzeniami, które ograniczą nagrzewanie budynku, zwiększą biodywersyfikację, oraz pozwolą na retencjonowanie wody deszczowej. Fasady The Upper House wykonane z trwałych materiałów zwiększą masę termiczną budynku, ograniczając tym samym dobowe wahania temperatur, a głęboko osadzone okna dodatkowo osłonięte balkonami, ograniczą bezpośrednie nasłonecznienie lokali mieszkalnych od strony południowej, wschodniej i zachodniej. Deweloper podkreśla, że podobnie jak w Angel City zadba o minimalizowanie ilości odpadów budowlanych i zużycie materiałów poprzez umiejętne stosowanie rozwiązań budowlanych. W projekcie zaplanowano również atrakcyjne tereny zielone m.in. park sensoryczny, który jest na etapie uzgadniania z miastem i mieszkańcami kamienic Przedmieścia Oławskiego. Całość będzie zwieńczeniem inwestycji w ramach zakupionej przez Grupę Angel Poland działki przy ul. Walońskiej, a tereny wspólne, tworzące „Angel Square”, będą stanowiły nową jakość dla wszystkich mieszkańców kamienic Przedmieścia Oławskiego. Uporządkowanie oraz ostateczne zagospodarowanie terenu znacząco wpłyną na wzrost wartości pozostałych nieruchomości usytuowanych w pobliżu rzeki Oławy.

Najwyższy poziom zarządzania nieruchomością

Angel Poland Group oferuje przyszłym mieszkańcom The Upper House również wykończenie i wyposażenie apartamentów. Deweloper stawia na kompleksową obsługę. W ramach spółki Angel Management proponuje profesjonalne zarządzanie nieruchomością z wykorzystaniem najnowszych technologii jak aplikacja MyTower oraz zarządzanie najmem, gwarantując usługi na najwyższym, niespotykanym dotąd poziomie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych