Top 3: Inwestycje mieszkaniowe w Ursusie

W ostatnich latach Ursus rozwija się intensywnie dzięki temu, że jest bogatym zapleczem działek budowlanych w cierpiącą na jej braki Warszawie. Jakie warte zainteresowania inwestycje powstają obecnie w tej dzielnicy? Zapraszamy na nasze Top 3.

Autor: Housemarket.pl 09 sierpnia 2021 08:19

Ursus Factory 7 - Victoria Dom

W 9-kondygnacyjnym budynku powstają 253 mieszkania mieszkania w metrażach od 26 do 78 mkw. Wszystkie mieszkania w tej inwestycji mają balkony, a 23 lokale – ogródki lokatorskie. Na parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe, dostępne będą także stojaki rowerowe, naziemny parking i podziemny garaż. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartale 2023 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Złota Oksza - Profbud

W jednym pięcioklatkowym budynku znajdzie się łącznie 280 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W trosce o komfort mieszkańców na dziedzińcu zaaranżowano także teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci ogrodzony gęstą roślinnością. Na parterze budynku znajdą się z kolei lokale użytkowe ułatwiając tym samym codzienne życie w inwestycji, możliwość zrobienia zakupów czy skorzystania z niezbędnych usług. Osiedle w zamyśle architekta zaplanowane zostało jako nieogrodzone.

IV etap Ursus Centralny - Ronson Development

Budynek 4., czwartego etapu inwestycji Ursus Centralny został zaprojektowany jako kameralny blok, z jedynie 78 mieszkaniami o metrażach od 31,76 do 78,10 mkw. Na tym etapie przeważają mieszkania dwu i trzy-pokojowe. Czwarty etap inwestycji znajduje się w pobliżu bulwaru z atrakcjami, który wyróżnia całą inwestycję. Mieszkańcy znajdą tam m.in. kreatywne place zabaw, siłownie plenerowe, czy strefę relaksu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych