Topiel N° 18. Nowy projekt Marvipolu już w sprzedażyHouseMarket.pl - 25 czerwca 2018 15:20


Marvipol Development, wprowadza do sprzedaży inwestycję z segmentu luxury – Topiel N° 18. W ramach nowego projektu zlokalizowanego na warszawskim Powiślu, przy skrzyżowaniu ulic Topiel z Leszczyńską, powstaną 44 apartamenty o łącznej powierzchni użytkowej 4,9 tys. mkw. Budowa rozpoczęła się w II kw. 2018 r., a zakończenie prac zaplanowano na IV kw. 2019 r.

Topiel N° 18 to projekt skierowany do wymagających klientów, doceniających wartość prestiżowej lokalizacji oraz architektury na najwyższym poziomie. Unikalne wykończenie elewacji oraz piękne i przemyślane w najmniejszych szczegółach części wspólne zapewnią mieszkańcom komfort i przyjemność z mieszkania pod tym wyjątkowym adresem. Tworząc Topiel N° 18 architekci czerpali z bogatej tradycji Powiśla, tak by budynek współgrał z otoczeniem – mówi Mariusz Poławski, wiceprezes zarządu Marvipol Development.

W budynku znajdą się jedynie 44 apartamenty, co zapewni kameralny charakter inwestycji. Dzięki projektowi elewacji, każda kondygnacja ma inny charakter, a każdy z apartamentów jest niepowtarzalny. Tarasy znajdujące się na ostatnich kondygnacjach zagwarantują przyszłym mieszkańcom widok m.in. na Wisłę czy Stare Miasto. Dodatkową zaletą lokalizacji jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Projekt znajduje się vis a vis Parku Kazimierzowskiego, który stanie się zielonym płucem inwestycji, a zarazem będzie doskonałym miejscem do wypoczynku. W pobliżu znajdują się także Bulwary Wiślane ze spacerowo-rowerową promenadą, przystankami tramwaju wodnego, plażami miejskimi i kawiarniami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstanie nieopodal skarpy wiślanej, zapewniając mieszkańcom spokój w samym sercu Śródmieścia. Wystarczy krótki spacer, by dostać się do stacji linii metra M2. Lokalizacja zapewnia także wygodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Koncepcja architektoniczna czerpie z języka modernizmu. Kameralny budynek Topiel N° 18 został zaprojektowany w taki sposób, aby wpisał się w otaczającą go architekturę Powiśla. Projekt opracowała renomowana pracownia architektoniczna WWAA, która ma na swoim koncie szereg prestiżowych, również na skalę światową, realizacji. Wyróżnikiem inwestycji jest dbałość o detale i nowoczesna, ponadczasowa forma. Cechy te podkreślą frezy betonu architektonicznego, tworzące pionowe wzory oraz charakterystyczne zaokrąglenia w obrębie klatek schodowych, metalowych balustrad oraz okien. Unikatowości dodają również indywidualnie dobrane materiały, takie jak jasne i ciemne terazzo czy złota blacha. Wnętrza są kontynuacją historii przedstawionej na elewacji. Nadają przestrzeni charakter jednocześnie elegancki i przytulny. Na recepcji przy wejściu spotkamy portiera, do dyspozycji mamy również salonik, by przyjąć gości biznesowych oraz salę fitness do treningu obwodowego. Na tyłach budynku zaprojektowany został prywatny ogród wyłącznie dla mieszkańców.

Budowa rozpoczęła się w II kwartale 2018 roku. Rozpoczęcie przekazań mieszkań zaplanowano na IV kwartał 2019 roku. Salon sprzedaży nowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowany jest przy ulicy Prostej 32 w Warszawie, w siedzibie głównej firmy Marvipol Development.

Topiel N° 18 to kolejna z wprowadzonych do sprzedaży na przestrzeni ostatnich miesięcy inwestycja Grupy Kapitałowej Marvipol Development. Obecnie w ofercie z segmentu premium i luxury znajdują się: Cascade Residence – kameralny apartamentowiec na Górnym Mokotowie oraz Unique Apartments – funkcjonalne, w pełni wykończone i wyposażone apartamenty przeznaczone pod wynajem oraz mieszkania bez opcji wynajmu w ramach inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej na Woli.

– Klienci coraz częściej poszukują nietuzinkowych mieszkań w bardzo dobrych lokalizacjach. Czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia w realizacji projektów adresowanych do najbardziej wymagających klientów, konsekwentnie dążymy do rozbudowania naszej oferty, tak aby projekty o podwyższonym standardzie stanowiły znaczną część naszego portfolio – podkreśla Mariusz Poławski.