Topograficzna 7A stawia na rodziny z dziećmi

Realizowana przez Poziom Inwestycje Topograficzna 7A powstaje w warszawskim Rembertowie, w okolicy z niską zabudową. Obiekt pomieści 63 mieszkania. Większość kwalifikuje się do programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 25 kwietnia 2017 09:03

Bliskość infrastruktury takiej, jak: szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i place zabaw, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Większość mieszkań spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

Nowoczesny budynek mieszkalny posiadać będzie 63 mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych. Do tych na parterze przypisano ogródki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projektowane powierzchnie lokali prezentują się następująco: kawalerki (23,45 - 25,96 mkw.), dwa pokoje (37,03 – 43,35 mkw.), trzy pokoje (42,69 – 6,91 mkw.) i czteropokojowe (66,37 – 78,48 mkw.).

W początkowej fazie inwestycji klienci mają możliwość skorzystania z pomocy architekta i indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Od ulicy Topograficznej planowane są lokale usługowe o powierzchni od 48,15 mkw. do 125 mkw.

Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Budynek obsłuży jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i przestronną windę. Pomieszczenia budynku i lokale mieszkalne wyposażone zostaną w wentylację mechaniczną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych