Totalbud wzmacnia obecność na rynku łódzkim

Totalbud realizuje drugą w ostatnim czasie inwestycję mieszkaniową w Łodzi. Obiekt zaprojektowała pracownia NOW Biuro Architektoniczne, a jego deweloperem jest Liberty Investments.

Autor: housemarket.pl 21 marca 2022 09:40

  • Budynek mieszkalny stanie w Łodzi przy ulicy Rajmunda Rembielińskiego 33/35 na działce o powierzchni 1977 mkw.
  • Łącznie obiekt zaoferuje 61 mieszkań.
  • Obecnie budowa jest na etapie pierwszej kondygnacji nadziemnej. 

Budynek na planie litery „U” stanie w ostrych granicach działki. Od strony południowej, stanowiącej pierzeję ul. Rembielińskiego, znajdzie się wjazd do garażu poziomu 0 oraz wejście główne do budynku. Wzdłuż wschodniej granicy działki zaprojektowano wjazd do garażu usytuowanego na poziomie -1.

CZYTAJ TEŻ: W ŁODZI POWSTANIE OSIEDLE PONIATOWSKIEGO 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku przewidziano mieszkania o różnej wielkości - od jednopokojowych typu studio o powierzchni ok. 30 mkw. do ok. 100 mkw. w przypadku mieszkań czteropokojowych. Każde z zaprojektowanych mieszkań będzie miało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Łącznie obiekt zaoferuje 61 mieszkań. Będzie to 18 mieszkań jednopokojowych, 12 dwupokojowych, 28 trzypokojowych i trzy mieszkania czteropokojowe. Na siedem kondygnacji obiektu przypadną dwie garażowe i pięć mieszkalnych.

- Budynek cechuje bardzo atrakcyjna lokalizacja w Łodzi tuż przy Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Obiekt jest konstrukcji żelbetowej słupowo-płytowej. Jest to bardzo dobra informacja dla nabywców lokali, ponieważ ten rodzaj konstrukcji jest najbardziej poszukiwany na rynku mieszkaniowym. Umożliwia on bardzo elastyczne zmiany układów funkcjonalnych mieszkań nie później niż do osiągnięcia stanu surowego budynku i jesteśmy otwarci na tego typu wymagania klientów. Obecnie budowa jest na etapie pierwszej kondygnacji nadziemnej - realizację inwestycji komentuje Jan Sawicki, kierownik kontraktu z ramienia Totalbudu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych