Towarowa Towers - startuje sprzedaż mieszkań w drugiej wieży

Ponad połowa mieszkań pierwszej wieży Towarowa Towers znalazła już swoich nabywców, co pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości, unikalne projekty apartamentowe w centrum miasta. Deweloper Asbud zapowiada, że wkrótce rozpocznie sprzedaż lokali w drugiej wieży.

Autor: housemarket.pl 26 października 2021 11:19

  • Towarowa Towers od Asbud mieście się przy ul. Prostej w Warszawie.
  • W ramach projektu powstanie 600 mieszkań.
  • Asbud oferuje klientom trzy różne standardy wykończenia mieszkań pod klucz.

Dynamiczna zabudowa okolic warszawskiego Ronda Daszyńskiego przyniosła zmianę charakteru tego rejonu miasta, które staje się nowym centrum stolicy. Rozwojowi dzielnicy sprzyja II linia metra, a także liczne linie tramwajowe i autobusowe. Oprócz biurowców, z których większość ma część z funkcją handlowo–usługową i gastronomiczną, powstają tu również atrakcyjne miejsca publiczne - skwery, place, pasaże z ogródkami restauracyjnymi
i przestrzenie do rekreacji, czyli wszystko to, czego potrzeba do życia w mieście.

Projekt Asbud przy ul. Prostej – dwie bliźniacze 95-metrowe wieże mieszkalne, w których znajdzie się łącznie prawie 600 lokali, doskonale wpisuje się w istniejącą zabudowę. Pomimo że budowę rozpoczęto zaledwie kilka miesięcy temu, nabywców znalazła już ponad połowa apartamentów w pierwszej wieży. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż apartamentów w drugiej wieży, a w kolejnym etapie także niższych apartamentowców, które Asbud planuje na tej działce.

CZYTAJ TEŻ: ASBUD STARTUJE Z BUDOWĄ PROJEKTU TOWAROWA TOWERS 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Towarowa Towers oferuje duży wybór metraży od 29 do 146 mkw. Nowoczesne wieże mieszkalne z wieloma udogodnieniami i to w samym centrum miasta, to obecnie ciągle bardzo rzadkie przedsięwzięcie w Polsce - mówi Raied Tanous, CEO Asbud Group.

Towarowa Towers to koncepcja zabudowy wyróżniająca się wśród wieżowców mieszkalnych nowoczesnymi rozwiązaniami. W 29-kondygnacyjnych wieżach większość apartamentów będzie miała balkony lub loggie, co nie jest powszechne w tego typu realizacjach, oraz otwieralne okna, zabezpieczone perforowanym panelem. Deweloper zaplanował również 4-kondygnacyjny garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dobrze wyposażone kluby fitness, sale lounge, salę do spotkań biznesowych oraz rozległy taras z zieloną strefą relaksu. Na parterze budynków działać będą kawiarnie i restauracje.

Asbud oferuje klientom trzy różne standardy wykończenia pod klucz. Każdy standard posiada wiele opcji do wyboru i możliwości dostosowania do klienta. Rozwiązanie to jest doceniane przez nabywców, ponieważ oszczędza ich cenny czas oraz wysiłek przy gwarantowanych kosztach, które obecnie wzrastają na światowym rynku budowlanym. Nie mniej ważne jest również to, że takie rozwiązanie zapewnia dużą wygodę w okresie po zakończeniu budowy, ponieważ Asbud udziela gwarancji, co jest rzadkością w sektorze mieszkaniowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych