Triumf szarości i drewna. Atal Marina Apartamenty zyskują nowych mieszkańców

Atal sprzedał już 27 proc. mieszkań w trzecim etapie osiedla ATAL Marina Apartamenty na warszawskiej Białołęce. Kolejne 12 proc. lokali jest już zarezerwowanych.

Autor: HouseMarket.pl 20 października 2016 13:05

Osiedle znajduje się przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego. Na trzeci etap inwestycji składa się 14 lokali usługowych oraz 254 mieszkania – od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów, w tym dwupoziomowych. Cena mkw. wynosi 6 100 złotych brutto, a za apartamenty na najwyższych kondygnacjach 6 500 złotych brutto.

Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkań na parterze – prywatny przydomowy ogródek. W garażu podziemnym oraz na terenie osiedla znajdzie się łącznie 337 miejsc parkingowych dla samochodów, a także 68 dla motocykli.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wszystkie mieszkania w zakończonym pierwszym etapie projektu szybko znalazły właścicieli. W drugiej części inwestycji na nowych lokatorów czeka już tylko 84 z 244 lokali. Od sierpnia 2016 roku w sprzedaży jest także IV etap, gdzie wolnych jest 128 mieszkań – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes  spółki Atal.

ATAL Marina Apartamenty III będzie charakteryzowała się nowoczesnym stylem. Szare ściany elewacji komponować się będą z posadzkami tarasów w kolorze drewna. Lekkości obiektom nadadzą balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, powstanie tam nowoczesny plac zabaw. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Planowany termin oddania do użytkowania trzeciego etapu inwestycji ATAL Marina Apartamenty to III kwartał 2017 r. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Kuryłowicz&Associates.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych