Trójmiasto ważnym punktem na mapie inwestycji Murapolu

Murapol Nowa Morena to gdańska inwestycja Grupy Murapol, która powstaje w okolicy ulic Rakoczego i Jaśkowa Dolina. W ramach pierwszego etapu projektu, powstanie 10-kondygnacyjny budynek ze 162 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 7350 mkw. oraz 10 lokalami handlowymi, zajmującymi ok 1,5 tys. mkw. w jego części parterowej.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 12:45

W kondygnacji podziemnej budynku będzie znajdowała się hala garażowa z 241 miejscami postojowymi.

- Trójmiasto to bardzo interesujący region dla realizacji projektów deweloperskich. Z przeprowadzonych przez nas analiz wynika, że jego atrakcyjność inwestycyjna nadal będzie rosła. Przemawia za tym między innym duża zdolność regionu do przyciągania młodych ludzi z innych części kraju, co jest pochodną dynamicznie rozwijającego się rynku pracy – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grupa Murapol w Gdańsku, poza inwestycją Murapol Nowa Morena, realizuje także wieloetapowy projekt Osiedle Vivaldiego, w ramach którego zaoferowała klientom ponad 620 lokali mieszkalnych w 17 budynkach. Kolejne 154 mieszkania trafiły do nabywców w innej, gdańskiej inwestycji grupy – trzyetapowym projekcie Orle Gniazdo, zlokalizowanym przy ul. Jabłoniowej. Także w tej lokalizacji Murapol przygotowuje kolejną inwestycję, w ramach której planuje wybudować ok. 300 lokali mieszkalnych.

Na rynku trójmiejskim, grupa jest obecna również w Gdyni, gdzie już wkrótce zaoferuje ponad 1 tys. mieszkań w dwóch inwestycjach, przy ul. Nasypowej oraz ul. Starochwaszczyńskiej. Dodatkowo grupa bacznie przygląda się rynkowi mieszkaniowemu w Sopocie. Docelowo Murapol zamierza na tyle zintensyfikować działalność deweloperską nad morzem, aby Trójmiasto było jednym z jego wiodących rynków działalności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych