Trwa budowa kolejnego etapu osiedla Nowe Południe w Warszawie

Na warszawskim Mokotowie powstanie II etap inwestycji Nowe Południe. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2023 roku.

Autor: Housemarket.pl 13 grudnia 2021 10:28

  • Za generalne wykonawstwo odpowiada firma Kalter.
  • Inwestorem projektu jest firma Napollo.

Nowe Południe II powstaje przy ul. Śródziemnomorskiej na warszawskim Mokotowie. Powstanie budynek o zróżnicowanej wysokości wynoszącej od VIII do XII kondygnacji naziemnych i klasyfikowany jest jako wysoki z dwupoziomowym garażem podziemnym. W budynku od strony ul. Śródziemnomorskiej zaprojektowano lokal usługowy oraz wjazd do garażu podziemnego. Budynek posiada 4 klatki schodowe, każda z nich wyposażona zostanie w windę.

Wejście do klatek schodowych dla mieszkańców zaprojektowano od strony dziedzińca wewnętrznego. Przy wejściu na teren inwestycji przewidziano parterowy budynek ochrony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W inwestycji powstanie 127 mieszkań w metrażach od 30 mkw.  do ponad 100 mkw. Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne mieszkania z tarasami na dachu. W budynku przeważają mieszkania dwu- i trzy-pokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Do obsługi budynku zaprojektowano dwupoziomowy garaż podziemny na 152 miejsca parkingowe .

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych