Trwa budowa Nadolnik Compact Apartments

W Poznaniu niedaleko Ronda Śródka powstaje inwestycja Nadolnik Compact Apartments. Aktualnie trwa budowa II etapu, gdzie będą gotowe 224 lokale o powierzchni 18-51 mkw.

Autor: housemarket.pl 25 października 2021 16:42

Nadolnik Compact Apartments to projekt Grupy Partner. W ramach projektu powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o powierzchni do 51 mkw. W każdym została zaplanowana przestrzeń na przedpokój, łazienkę, kuchnię w formie aneksu oraz przestrzeń dzienną.

Smart apartament przy Nadolniku to dobra propozycja dla osób, które studiują lub zakończyły studia wyższe, wiążą przyszłość z miastem Poznaniem i jednocześnie poszukują swojej pierwszej nieruchomości. Zakup lokalu na własność to lepsze rozwiązanie, niż wynajem mieszkania, bądź pokoju – zarówno dla studenta, jak i absolwenta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Smart apartamenty to interesujące rozwiązanie dla klientów biznesowych, np. kadry menedżerskiej, która często odwiedza służbowo miasto Poznań. W szerszej perspektywie można stwierdzić, że smart apartamenty wybierają nabywcy o różnym stylu życia. Co ważne, przestrzeń każdego z lokali można zaplanować tak, by była w pełni użyteczna. Deweloper Grupa Partner wspiera ten proces, doradzając klientom w kwestii aranżacji wnętrz zgodnych z ich potrzebami – już na etapie zakupu, w biurze na terenie inwestycji przy ul. Nadolnik w Poznaniu. Ponadto możliwe jest wykończenie smart apartamentu „pod klucz”, ustalając każdy detal, a także termin realizacji.

Już około 350 smart apartamentów, które w dwóch etapach projektu Nadolnik znalazły swoich nabywców. Następne lokale nadal są dostępne. Ceny zaczynają się od 145 tys. zł netto.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych