Trwa rozbudowa osiedla Radosna IV

W podpoznańskim Zalasewie trwa rozbudowa osiedla Radosna. W ramach IV etapu powstaną 4 budynki wielorodzinne. Dwa już są gotowe, a deweloper rozpoczął procedurę przekazywania lokali nowym mieszkańcom.

Autor: housemarket.pl 22 grudnia 2021 13:25

  • Radosna 4 to kontynuacja popularnego projektu mieszkaniowego na terenie podpoznańskiego Zalasewa.
  • Etap ten składa się z 4 trzypiętrowych budynków o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle.
  • Łącznie powstanie 236 mieszkań.

Niedawno zakończyły się prace przy realizacji dwóch budynków – 19 i 21. W pierwszym z nich rozpoczęły się już odbiory mieszkań, w kolejnym ta procedura zaplanowana jest na grudzień bieżącego roku. Natomiast w budowie pozostają jeszcze dwa budynki – 23 i 25, a w sprzedaży zostało tylko kilkanaście lokali.

Przyszli mieszkańcy do wyboru mają lokale 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 25 do 69 mkw. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Co istotne, do dyspozycji mieszkańców będą również windy oraz komórki lokatorskie. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe, a dla najmłodszych powstały już place zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: NOWE WYZWANIA TO NOWE SZANSE 

Deweloper proponuje również możliwość wykończenia mieszkań „Pod Klucz” w dwóch pakietach - Idea 880 zł brutto za mkw. i Perfect - 1030 zł brutto za mkw.

- Zalasewo jest popularną i atrakcyjną miejscowością wśród osób poszukujących mieszkania na przedmieściu Poznania. Mamy tu dobrze rozwiniętą infrastrukturę, bliskość terenów zielonych oraz sprawną komunikacja z metropolią. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Zakończenie budowy dwóch ostatnich budynków w ramach IV etapu osiedla planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Ceny rozpoczynają się od 6900 zł brutto za mkw.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych