Trwa sprzedaż Miniapartamentów przy Polu Mokotowskim w Warszawie

Trawa sprzedaż realizowanego przez spółkę Magmillon projektu inwestycyjnego zrewitalizowanych budynków przy ul. Stefana Batorego w Warszawie. W ciągu 5 miesięcy od rozpoczęcia sprzedaży firma sprzedała ponad 100 lokali.

Autor: housemarket.pl 01 marca 2021 16:51

W budynkach oferowane są lokale modułowe o powierzchniach od 17 mkw. do 51 mkw., a ceny zaczynają się od 220 tys. zł za lokal 17 mkw.

- Obserwujemy bardzo duży ruch na rynku inwestycyjnym, tak w obszarze domów, działek, jak i lokali użytkowych. Niekwestionowanym hitem sprzedaży są jednak mini apartamenty przy Batorego. Choć zasadniczo klienci, którzy kupują mieszkanie dla siebie oraz klienci inwestycyjni mają zupełnie różne potrzeby i wymagania, ten projekt przyciąga i jedną, i drugą grupę w równym stopniu - mówi Kuba Karliński, założyciel spółki Magmillon.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt znajduje się w zielonym sercu Warszawy - na terenie parku Pole Mokotowskie.

- Batorego to najlepsze lokale na pierwsze biuro małej firmy, mieszkanie dla studiujących dzieci, pod wynajem krótkoterminowy oraz na kameralne gabinety, szczególnie dla specjalistów, którzy potrzebują stworzyć swoim klientom przyjazną, intymną atmosferę - wyjaśnia Kuba Karliński.

Remont budynków już się rozpoczął. Do gruntów nie ma roszczeń – stan prawny gruntu jest uregulowany, a wszystkie lokale są wyodrębnione i posiadają własne księgi wieczyste. Oddanie I etapu planowane jest na II kwartał 2021, a II etapu - do końca III kwartału 2021.

Dzięki współpracy Magmillon z Leroy Merlin, na życzenie kupujących, lokale mogą być wykończone “pod klucz” według indywidualnego, wybranego projektu, co jest atutem szczególnie dla osób, które nie mają czasu same przeprowadzać ani nadzorować aranżacji pomieszczeń.

- Rozwiązaniem w zakresie możliwości aranżacji, które szczególnie doceniają nasi klienci, jest wizualizacja lokalu 17 mkw. - mieszkania w skali 1:1, znajdują się w naszym biurze handlowym przy Batorego 16. Pozwala ona zobaczyć jak może wyglądać gotowy lokal. Wszystkie pomieszczenia i meble są naturalnych rozmiarów, więc klienci  mają bardzo rzadką okazję od razu doświadczyć funkcjonalności inwestycji i proponowanych rozwiązań - podsumowuje Kuba Karliński z Magmillon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych