Trwają prace na placu budowy osiedla Horyzont Naramowice

Trwają zaawansowane prace związane z realizacją osiedla Horyzont Naramowice. Już w przyszłym roku, przy ulicy Czarnucha na poznańskich Naramowicach gotowy będzie budynek ze 159 mieszkaniami.

Autor: housemarket.pl 12 października 2021 16:43

Osiedle Horyzont Naramowice to jeden z kilku realizowanych obecnie przez Grupę Inwest projektów mieszkaniowych na terenie Poznania. Na Naramowicach trwają zaawansowane prace związane z realizacją budynku wielorodzinnego ze 159 lokalami o powierzchni od 25 do 106 mkw. Powstaną zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 - pokojowe, dzięki czemu wymarzone cztery kąty odnajdą tutaj zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Ofertę uzupełniają dwupoziomowe apartamenty.

CZYTAJ TEŻ: NOWE OSIEDLA W POZNANIU 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią nadziemne miejsca parkingowe. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a pozostałych lokali - przestronne balkony. Do dyspozycji będzie także winda oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Deweloper zadba również o małą architekturę, oświetlenie czy skwery zielone.

Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2022 roku.

Poza projektem na Naramowicach deweloper realizuje jeszcze dwa inne projekty na terenie Poznania. Na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu projektu Nova Łacina. Powstaje budynek ze 236 mieszkaniami, a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3 – pokojowe o powierzchni od 25 do 75 mkw. Tu również klienci będą mieli do dyspozycji podziemną hale garażową, windy oraz ogródki dla mieszkań na parterze. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku. Z kolei u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej, w ramach inwestycji Wilda Corner powstaje kameralny budynek z 70 mieszkaniami. Dostępne są kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to IV kwartał 2022 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych