Trzeci etap Czterech Oceanów czeka na mieszkańców

BPi Polska oddało do użytku trzeci etap inwestycji Cztery Oceany w Gdańsku. W czwartym sprzedano już 97 proc. mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 11 marca 2017 11:01

Cztery Oceany w Gdańsku to największa inwestycja belgijskiego dewelopera realizowana obecnie w Polsce, która cieszy się niezwykłym zainteresowaniem klientów. W ostatnim, czwartym etapie inwestycji, który zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku, sprzedanych zostało już 97 proc. mieszkań.

Wieże jak oceany

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kompleks czterech wież nazwanych na cześć oceanów – Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego i Południowego położony jest przy ul. Obrońców Wybrzeże w dzielnicy Przymorze, tylko pięćset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana i półtora kilometra od plaży i pobliskiego Mola Brzeźno. To samo serce aglomeracji gdańskiej z doskonale rozwiniętą infrastrukturą, zapewniającą bardzo dobrą komunikację z całym Trójmiastem. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły i sklepy, a także biura.

Cztery Oceany wyróżnia nowoczesna i harmonijna architektura, wysoki standard wykonania mieszkań i części wspólnych oraz unikalny wystrój holu wejściowego poszczególnych budynków inspirowany paletą barw każdego z oceanów. Na szczególną uwagę zasługują elewacja południowa budynków wykonana z płyt alukobond zmieniająca swój kolor od niebieskiego po zielony w zależności od światła oraz obwodowe balkony na najwyższych kondygnacjach, które stworzą efekt fali na poziomie projektu całej inwestycji.

Pierwszy etap inwestycji – Ocean Atlantycki został oddany do użytku w 2011 roku, wcześniej sprzedano w nim wszystkie 140 mieszkania o powierzchni od 30 do 158 mkw. Drugi etap - Ocean Indyjski ze 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw. oddano do użytku w 2014 roku.

W trzecim, właśnie oddanym do użytku, etapie - Oceanie Spokojnym wybudowano i sprzedano 190 mieszkań o powierzchni od 27 do 89 mkw. Termin realizacji Oceanu Południowego, który stanowi ostatni etap inwestycji został wyznaczony na czwarty kwartał 2017 roku. Znajdą się w nim 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 mkw., z których sprzedano już 97 proc.

Tarasy widokowe atutem

Każdy budynek Czterech Oceanów posiada recepcję, miejsca postojowe w podziemnych parkingach, place zabaw dla dzieci, lokale usługowe na parterze, a także komórki lokatorskie. Ogromnym atutem inwestycji są tarasy widokowe znajdujące na dachach budynków trzeciego i czwartego etapu do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Inwestycja, była pierwszą na trójmiejskim rynku nieruchomości, w której zaoferowano rozbudowaną opcję zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz. Po skończeniu czwartego etapu Czterech Oceanów, BPi Polska, nie wyklucza realizacji kolejnych inwestycji w Trójmieście.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych