Trzeci etap InCity oddany do użytkowaniaHouseMarket.pl - 21 stycznia 2016 09:29


Inwestycja InCity jest już dostępna dla mieszkańców. Trzeci etap stanowi ostatni element architektoniczny wspólnej bryły z budynkami z pierwszego i drugiego etapu. Obecnie prace kontynuowane są w ramach czwartego etapu, który jest niezależnym budynkiem.


Inwestycja InCity mieści się 200 metrów od stacji drugiej linii metra przy Rondzie Daszyńskiego. Projekt został stworzony przez architektów z Grupy 5.

Budynki z pierwszych trzech etapów stanowią architektoniczną całość połączoną podziemnym garażem oraz wspólnym patio i ogrodem. W ramach inwestycji powstało dotychczas 427 mieszkań i 478 miejsc postojowych, z czego najwięcej w trzecim etapie: 166 mieszkań i 173 miejsca postojowe. Budowa trzeciego etapu ruszyła w lutym 2014, a prace zakończono na sześć miesięcy przed przewidywanym terminem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie trwają prace prowadzone w ramach czwartego etapu, w którym powstaną 84 mieszkania rozmieszczone na 8 kondygnacjach wolnostojącego budynku. Budynek nawiązuje architekturą do powstałych w poprzednich etapach. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 91 stanowisk parkingowych w trzykondygnacyjnym garażu podziemnym pod budynkiem.

- Pod koniec tego roku planujemy zrealizować czwarty etap InCity i tym samym zakończyć prace w tym rejonie Warszawy. Przenosimy się z budową na Mokotów. Już prowadzimy sprzedaż dwóch inwestycji na Służewcu: na ulicy Konstruktorskiej projekt MOKKA oraz na ulicy Woronicza inwestycja VISTA – mówi Arie Koren, CEO OKAM Capital.

Obecnie w sprzedaży OKAM posiada również ostatnie mieszkania zarówno w trzecim jak i w czwartym etapie InCity.