Trzeci etap Nowego Targówka z pozwoleniem na budowę

Atal uzyskał pozwolenie na budowę trzeciego etapu Nowego Targówka w Warszawie. W tej fazie projektu powstają 123 mieszkania o powierzchniach od 37,93 do 99,15 mkw. Termin zakończenia budowy przewidziano na drugi kwartał 2018 r., a datę oddania do użytkowania na czwarty kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 27 października 2016 12:57

W trzecim etapie Nowego Targówka cena za mkw. wynosi od 6800 zł brutto. W dwóch pięciopiętrowych budynkach – poza 123 mieszkaniami – znajdzie się również garaż podziemny, który pomieści 153 samochody. W budynkach zaplanowano także 17 komórek lokatorskich oraz 104 stojaki rowerowe.

- Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju, która zakłada regularną rozbudowę naszego portfolio. W drugiej połowie tego roku uruchomiliśmy inwestycje w nowych miastach – Gdańsku i Poznaniu. Atal to obecnie jedyny deweloper działający we wszystkich dużych aglomeracjach w Polsce. To z kolei pozwala nam na dalsze zwiększanie sprzedaży, a także na większą niezależność od zmienności koniunktury na poszczególnych rynkach. Aktualne tendencje rynkowe pozwalają założyć, że w 2016 roku Atal znajdzie nabywców na ok. 2 tys. mieszkań – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes firmy Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atal na Targówku tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstanie w siedmiu częściach. Obecnie w sprzedaży znajdują się już trzy etapy osiedla. W pierwszym z nich znajdzie się 118, a w drugim 130 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego z nich przynależeć będzie taras lub balkon, a dla mieszkań na parterze zaprojektowano prywatne ogródki.

Po trzech kwartałach tego roku Atal sprzedał na podstawie umów deweloperskich 1762 lokale – po uwzględnieniu rezygnacji. Jest to więcej niż – rekordowa jak dotąd – sprzedaż z całego ubiegłego roku (1689). Wzrosty sprzedaży w pierwszych trzech kwartałach dotyczyły każdego obsługiwanego rynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych