Trzeci etap Osiedla Jaśminowego do wzięcia

Spółka Echo Investment uruchomiła przedsprzedaż mieszkań w ramach trzeciego etapu Osiedla Jaśminowego w Poznaniu. Mieszkania dostępne są w programie MdM.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2017 16:03

- Mieszkania z trzeciego etapu Osiedla Jaśminowego dostępne są w ramach przedsprzedaży. Lokale spełniają wymagania programu MdM. Warto się pospieszyć, bowiem z rządowego wsparcia w tym roku pozostało niecałe 20 mln zł. To ostatni moment, aby skorzystać z programu i zyskać nawet do 100 tyś zł.  Szczególne korzyści program przewiduje dla rodzin z trójką dzieci i więcej, gdzie zniesiony został limit wieku czy ograniczenie w postaci posiadanej nieruchomości - mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Projektów Mieszkaniowych Echo Investment.

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano docelowo 375 mieszkań o powierzchni od 28 do 101 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano kameralne ogródki.

Mieszkańcy Osiedla Jaśminowego będą mieli do dyspozycji łącznie 564 miejsca postojowe, w tym 195 stanowisk znajdujących się w wielopoziomowym parkingu naziemnym. Osiedle przystosowane zostanie do osób niepełnosprawnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych