Trzeci etap Stacji Nowy Ursus w sprzedaży

Robyg wprowadził do sprzedaży trzeci etap osiedla Stacja Nowy Ursus. Na właścicieli czeka 246 nowych lokali.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2016 12:44

Grupa Robyg rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus. W nowej fazie projektu – zlokalizowanego przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie – oferta została powiększona o szeroki wybór 246 mieszkań – o powierzchni od 32 mkw. do 90 mkw.

Sześcioetapowe osiedle będzie docelowo liczyć ponad 1000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 51,8 tys. mkw. Wszystkie budynki Stacji Nowy Ursus realizowane są w przyjazny dla środowiska sposób, m.in. dzięki nowoczesnym rozwiązaniom część energii do zasilania instalacji pobierana jest ze słońca, a dodatkowo wykorzystywane jest oświetlenie LED, co umożliwia obniżenie rachunków za prąd.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozpoczęcie realizacji trzeciej fazy osiedla Stacja Nowy Ursus planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r., natomiast zakończenie budowy inwestycji przewidywane jest w pierwszym kwartale 2018 r.

- Stacja Nowy Ursus to projekt, w którym mieszkania charakteryzują się naprawdę korzystną ceną w stosunku do jakości, którą finalnie otrzymuje kupujący. Inwestycja cieszy się popularnością wśród Warszawiaków również ze względu na doskonałą lokalizację – łatwo stąd trafić na główne arterie, jak S8 czy S2 – i zróżnicowany metraż lokali. Jest to przyjazne osiedle dla młodych, aktywnych ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz szybki dojazd do różnych punktów miasta. Ponadto nowy projekt jest atrakcyjny zarówno dla klientów kupujących mieszkanie na własne potrzeby, jak i dla osób planujących perspektywiczną inwestycję w nieruchomości. Co więcej, mieszkańcy w standardzie otrzymują możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi czy energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu mogą zaoszczędzić na rachunkach – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Osiedle Stacja Nowy Ursus przyciąga uwagę klientów dzięki licznym atutom – od świetnego umiejscowienia na mapie Warszawy po atrakcyjne otoczenie. Dzielnica Ursus znana jest z dużej ilości terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak park Czechowicki czy Staw Koziorożca, oraz przyjaznej zabudowy. W pobliżu jest również rozbudowana infrastruktura, w tym szkoły i przedszkola, centra handlowe, a także dogodny dojazd w różne części Stolicy dzięki m.in. obwodnicy Warszawy. Ogromną zaletą nowego osiedla jest również dostęp do licznych środków komunikacji miejskiej – od autobusów po pociągi SKM.

Robyg dbając o potrzeby mieszkańców oddaje do dyspozycji wszystkim klientom – w standardzie, bez dodatkowych opłat – nowoczesne rozwiązanie technologiczne SMART HOUSE. Deweloper zapewnia możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, dzięki czemu będąc poza domem można kontrolować pracę sprzętów, a także zarządzać zużyciem energii, co w rezultacie pozwala na obniżenie rachunków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych