Trzy apartamenty pokazowe na 50. piętrze Złotej 44 zostały sprzedane

Charakterystycznym elementem Złotej 44 jest widoczny z zewnątrz rozświetlony pas na wysokości 50. piętra ­– tu znajdują się trzy apartamenty pokazowe, które znalazły swoich nabywców. Pomimo transakcji ich sprzedaży apartamenty nadal pełnią funkcję pokazową. Od strony wschodniej w tej części budynku znajduje się dostępna w sprzedaży spektakularna 480 mkw przestrzeń apartamentu 504.

Autor: Housemarket.pl 12 sierpnia 2021 09:28

Trzy apartamenty pokazowe: Oxygen o powierzchni niemal 236 mkw, 140 mkw Reflections i kameralny 64 mkw. Nature zajmują łączną powierzchnię ok. 440 mkw. Apartamenty pokazowe zostały zaaranżowane przez Galerię Heban. Zadbano tu o detale, pozwalając wizytującym poczuć się jak we wnętrzu własnego mieszkania i w pełni doświadczyć Złotej 44.

Aranżacja apartamentu Oxygen w subtelny sposób łączy nowoczesne faktury i designerskie detale z surowością betonu, stalą i szkłem. Zaprojektowany został przez Muc & Scott Interiors. Na uwagę zasługują tu luksusowe meble marki Visionnaire, które idealnie wpisują się w stylistykę wnętrza. W apartamencie Oxygen znajduje się gabinet Daniela Libeskinda, wyposażony w meble jego projektu. Przestrzeń apartamentu Reflections zaprojektowana przez pracownię Anny Koszeli oferuje widok na południe i zachód, dzięki czemu miękkie światło otula wnętrze przez większą cześć dnia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najmniejszym apartamentem pokazowym jest Nature – 63 mkw. przestrzeń zaaranżowana przez Katarzynę Weremczuk z pracowni Weremczuk Design. W tym miejscu spokojny naturalizm łączy się z ekspresyjnym, pełnym blasku glamour’em. Szyku dodają wyjątkowe włoskie meble marki Edra. Wyznacznikiem najwyższej klasy wnętrz są dzieła sztuki. Kolekcję prac polskich artystów skomponowała Lena Szwed-Strużyńska, marszandka i właścicielka Leonarda Art Gallery. Na 50 piętrze część rzeźb wystawia Artutito Exquisite Art Gallery.

- Apartamenty na 50. piętrze Złotej 44 pomimo ich sprzedaży wciąż utrzymują swój charakter pokazowy – mówi Katarzyna Goryszewska, Head of Sales Złotej 44 -Jeszcze przez pewien czas będą odbywać się tu wizyty osób zainteresowanych zakupem pozostałych kilkunastu apartamentów – dodaje.

Na 50. piętrze Złotej 44 jest jeszcze dostępna 480 mkw. przestrzeń apartamentu 504.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych