Tu króluje skandynawski design. Nowy etap osiedla Na Woli

Ruszyły prace nad kolejnym etapem budowy osiedla Na Woli należącego do LC Corp. Generalnym wykonawcą trzeciej fazy inwestycji apartamentowej jest Budner.

Autor: HouseMarket.pl 29 sierpnia 2016 12:56

Osiedle apartamentowe Na Woli powstaje przy ulicy Sowińskiego w Warszawie. Dotychczas wybudowano 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. W III etapie inwestycji powstanie 157 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 30 do 79 mkw. Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 158 miejsc postojowych: 101 w garażu podziemnym i 57 miejsc zewnętrznych.

- W projekcie Na Woli wykorzystano trendy skandynawskiego wzornictwa. Duży nacisk położono na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych, a jednocześnie optymalizując koszty - podkreśla Robert Jelonek, członek zarządu Budner.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy, w malowniczo usytuowanej warszawskiej Woli, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Niedaleko znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

Trzeci etap inwestycji zaplanowano zakończyć do końca 2017 r. Projekt został zrealizowany przez pracownię Architekci Dawidczyk & Partnerzy.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych