Tuwima Sky: ruszyła sprzedaż dużej inwestycji w Łodzi

W centrum Łodzi rośnie inwestycja Tuwima Sky na ponad 870 mieszkań. Właśnie ruszyła sprzedaż 294 mieszkań z pierwszego etapu.

Autor: housemarket.pl 09 sierpnia 2021 13:24

W sąsiedztwie Parku 3 Maja oraz Parku Baden-Powella w Łodzi powstanie kompleks składający się z pięciu, szesnastokondygnacyjnych wież. Inwestor, spółka HREIT wybuduje projekt na 870 lokali. Właśnie ruszyła sprzedaż pierwszego etapu inwestycji, gdzie powstanie 294 mieszkań. Inwestycja zakłada budowę mieszkań o powierzchni od 25 do 115 mkw. Na najwyższych kondygnacjach 40 metrów nad ziemią, przewidziano dwupoziomowe apartamenty z dużymi przeszkleniami i widokiem na panoramę Łodzi.

Inwestycja wyróżnia się niestandardowym projektem. Budynki wybudowane w ramach osiedla zostaną połączone przęsłami, w których powstaną parkingi. Docelowo zaparkuje tutaj aż 876 samochodów. Na dachu każdego z parkingów, zaprojektowane zostaną ogrody tematyczne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Dla przedsiębiorców przewidziano 5 lokali usługowych. Inwestycja, wybudowana zostanie w technologii prefabrykacji.

Tuwima Sky wpisuje się w ideę projektu - „Nowe Centrum Łodzi”, który finalnie zrealizowany zostanie na przestrzeni kilku najbliższych lat, tworząc nową wizytówkę miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych