Tuż przed końcem budowy 65 proc. sprzedanych mieszkań w Rezydencji Barskiej

BPI Real Estate Poland sprzedało 65 proc. mieszkań w Rezydencji Barskiej - kameralnej inwestycji powstającej w Warszawie. Projekt powstaje przy ul. Barskiej 26 i jest jedną z nielicznych nowych inwestycji na Ochocie. Zakończenie budowy zaplanowano na 2 kwartał 2020 roku.

Autor: housemarket.pl 15 maja 2020 15:25

Rezydencja Barska przy ul. Barskiej 26. to budynek o niedużej kubaturze i ciekawej architekturze. Doskonała lokalizacja umożliwia wygodny dostęp do oferty i atrakcji miasta, jednocześnie zapewniając kameralną atmosferę. Jest to kolejny projekt BPI Real Estate Poland w stolicy.

- Przy tym projekcie chcieliśmy w pełni wykorzysta potencjał lokalizacji. Ochota to dzielnica, w której powstaje najmniej nowych inwestycji. Powodem jest brak działek pod zabudowę. Także nowe budynki mieszkalne w tej dzielnicy są pożądane przez osoby ceniące tę lokalizację – powiedział Andrzej Świder dyrektor projektu BPI Real Estate Poland. 

O wyborze miejsca zamieszkania w pierwszej kolejności decyduje lokalizacja. Dla kupujących kolejne ważne aspekty to rozkład mieszkania i jego funkcjonalność oraz projekt całej -inwestycji.

- Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów. Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, a mieszkania poza przemyślanym projektem zapewniają jednocześnie kameralną atmosferę. Oferta Rezydencji Barskiej interesuje klientów poszukujących mieszkania w prestiżowym miejscu i blisko centrum – powiedział Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku powstaje 57 mieszkań o przemyślanym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu. W ofercie dostępnych jest kilka typów lokali dopasowanych do potrzeb klientów. Na ostatniej kondygnacji znajduje się 150-metrowy apartament, a na siódmym piętrze tylko cztery mieszkania. W przyziemiu budynku znajduje się także bardzo atrakcyjny lokal usługowy.

Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie i oddanie do użytku zaplanowane jest 2 kwartał br. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych