Tysiąc mieszkań w Browarach. Flagowy projekt Echo gotowy na start

Echo Investment startuje ze swoją nową flagową inwestycją. Projekt Browary Warszawskie utworzy kompleks kilkunastu apartamentowców, biur oraz tętniącej życiem przestrzeni publicznej, w której odżyją zabytkowe obiekty.

Autor: Housemarket.pl 19 października 2016 13:08

Celem jest stworzenie na warszawskiej Woli, w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna, przestrzeni stanowiącej esencję miasta, w której użytkownicy znajdą wszystko, co w danej porze dnia czy roku będzie im najbardziej potrzebne do codziennego funkcjonowania i twórczego rozwoju.

- Po latach zwracamy stolicy Browary Warszawskie w zupełnie nowej odsłonie – powiedział Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Taka inwestycja wymaga doświadczenia i odwagi, dlatego to wyzwanie podejmujemy właśnie my, lider na polskim rynku nieruchomości - dodał.

Prezes Echo Investment dodał, że Browary Warszawskie nie będą zwyczajnym miejscem, w którym ludzie chcą albo mieszkać, albo pracować.

- To będzie przestrzeń tętniąca życiem, w której będzie można mieszkać, pracować, robić zakupy i bawić się – po prostu być. Te wszystkie funkcje będą realizowane w jednym miejscu – dodał.

W ramach projektu powstanie 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, w tym 50 tys. mkw. biur i 1000 mieszkań. Początek budowy części komercyjnej spodziewany jest na połowę 2017 roku. Cały projekt zostanie oddany do użytku w 2020 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych