U-City Residence w Ursusie gotowe już w połowie roku

Osiedle U-City Residence, zaprojektowane przez studio architektoniczne Kuryłowicz & Associates w Ursusie, coraz bliżej końcówki. Przekazanie kluczy ma nastapić już w III kwartale tego roku.

Autor: Housemarket.pl 30 marca 2021 09:55

Ursus, to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, gdzie powstają liczne osiedla mieszkaniowe. Obecnie dotyczy to głównie poprzemysłowej części dzielnicy – Szamoty usytuowanej pomiędzy ulicami Posag 7 Panien oraz Traktorzystów. Przeciwwagę do gęstej zabudowy tej części Ursusa może stanowić inna część dzielnicy, czyli Ursus – Gołąbki, która charakteryzuje się kameralną zabudową - głównie willową, w otoczeniu pięknych drzew i zieleni. Właśnie tutaj powstaje nowa inwestycja dewelopera Acciona, który od 30 lat działa na warszawskim rynku budownictwa mieszkaniowego.

Osiedle U-City Residence zostało zaprojektowane przez studio architektoniczne Kuryłowicz & Associates doceniane w Polsce i za granicą za liczne projekty obiektów handlowych, biurowych, przemysłowych i mieszkalnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowa inwestycja dewelopera Acciona w dzielnicy Warszawa-Ursus to pierwsza tego typu inwestycja w tej części Warszawy. Przyszli mieszkańcy U-City Residence mogą liczyć na nowoczesną i kameralną architekturę osiedla zlokalizowanego w willowej części dzielnicy Ursus-Gołąbki przy ul. Henryka Brodatego 10.

 - Acciona realizuje projekty z myślą o zadowoleniu przyszłych mieszkańców. W tym przypadku postanowiliśmy wykorzystać możliwości Ursusa – Gołąbki, dobrą infrastrukturę, tereny zieleni, willową część dzielnicy z niezwykłą historią i sielankową atmosferą przedmieścia. Do tej pory dzielnica Ursus kojarzona była z gęstą zabudową wielorodzinnych bloków i małymi przestrzeniami mieszkalnymi. W trosce o najlepszą jakość apartamentów współpracujemy z renomowanym studiem architektonicznym Kuryłowicz & Associates, które doskonale wie, jakie oczekiwania mają potencjalni mieszkańcy obecnie. U-City Residence w dzielnicy Warszawy Ursus Gołąbki to przyjemność mieszkania w Warszawie – podkreśla Katarzyna Unold, dyrektor zarządzająca w Acciona.

Osiedle U-City Residence składa się z 6 budynków wielorodzinnych. To inwestycja licząca łącznie 165 mieszkań 2,3, 4 i 7 pokojowych o wielkości od 35 do 141 mkw. z dodatkowymi przestrzeniami użytkowymi w postaci tarasu, loggii lub ogrodu. W okolicy inwestycji dominuje zabudowa jednorodzinna. Miejsce spodoba się tym, którzy cenią dobrą architekturę i kameralną atmosferę przedmieścia z dala od zgiełku i hałasu miasta. Na przyszłych mieszkańców U-City Residence czekają liczne udogodnienia i atrakcje w najbliższej okolicy, m.in. sklepy, restauracje, przedszkola, żłobki i szkoły oraz obiekty rekreacyjne i sportowe. U-City Residence to osiedle o wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnej cenie.

Deweloper postawił na funkcjonalne rozwiązania architektoniczne – na parterze do dyspozycji mieszkańców będą lokale z ogrodami, a dla mieszkań na ostatniej kondygnacji przewidziano przestronne tarasy. Okoliczne tereny zielone jako idealne miejsce na spacer, rekreację i odpoczynek blisko natury, zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych