U-City Residence w Warszawie z pozwoleniem na użytkowanie

Zaledwie kilka tygodni temu Acciona informowała o uzyskaniu pozwolenia na użytkownie szóstej już inwestycji w Miasteczku Wilanów – AR4, by dziś poinformować o pozwoleniu na użytkowanie kolejnej inwestycji, U-City Residence.

Autor: Housemarket.pl 23 września 2021 08:46

  • Inwestycja U-City Residence powstała ona w dzielnicy Warszawa Ursus, przy ul. Henryka Brodatego 10, 10A, 12, 12A, 14, 14A.
  • Rozpoczęcie odbiorów mieszkań przez nabywców planowane jest na koniec września tego roku.

 – U-City Residence to wyjątkowa inwestycja na mapie Warszawy. Wyróżnia ją bardzo dobra lokalizacja, unikatowy charakter i wysokiej klasy projekt architektoniczny. Kameralna zabudowa w zielonej części dzielnicy Ursus Gołąbki, dogodny dojazd do centrum miasta oraz otoczenie niskiej zabudowy willowej to kolejne zalety tej inwestycji.  Wszystko to sprawia, że U-City Residence to „perełka” na mapie dzielnicy Warszawa-Ursus. Czuje się tu spokojny klimat przedmieść, gdzie mieszka się bezpiecznie, komfortowo i dobrze oraz gdzie lokalnie dostępna jest pełna infrastruktura, a w razie potrzeby można sprawnie i szybko dojechać do centrum miasta.” – powiedziała Katarzyna Unold, dyrektor zarządzająca Acciona w Polsce.

 Inwestycja U-City Residence mieści się po przeciwległej stronie poprzemysłowej części Ursusa, Szamot, w historycznej części o nazwie Ursus – Gołąbki. To dzielnica, której historia sięga już XVI w. Mieszkali w niej dygnitarze i osoby piastujące wysokie stanowiska, stąd jej willowy charakter oraz liczne tereny zielone wokół. Dziś w najbliższej okolicy osiedla mieści się dużo żłobków, szkół i przedszkoli. Zaledwie kilka kroków od U-City Residence jeszcze w tym roku zostanie otwarty kolejny żłobek publiczny dla 150 dzieci, który stanowić będzie duże udogodnienie dla rodzin z dziećmi. W pobliżu dostępne są zarówno szkoły i przedszkola prywatne jak też publiczne. Dynamicznie rozwija się tam także lokalna infrastruktura – powstają liczne punkty usługowe, sklepy i restauracje, jak również nowe miejsca, gdzie można uprawiać różnego rodzaju sporty. Dodatkowo Gołąbki znane są z licznych parków i nowoczesnych placów zabaw dla dzieci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budowa U-City Residence rozpoczęła się w lutym 2020 i została terminowo ukończona w lipcu 2021. Łącznie na terenie inwestycji wybudowano 6 budynków 3-kondygnacyjnych nadziemnych oraz jedną kondygnacją podziemną, gdzie znajdują się miejsca postojowe. U-City Residence to 171 nowoczesnych mieszkań 2, 3, i 4-pokojowych z dodatkową przestrzenią użytkową w postaci tarasu, balkonu lub tarasu z ogródkiem. Projekt architektoniczny został przygotowany przez studio Kuryłowicz & Associates. Generalnym wykonawcą jest firma F.B.I. TASBUD. W ramach inwestycji dostępne są ostatnie metraże.

 Inwestycja U-City Residence znajduje się w dzielnicy Ursus – Gołąbki (13 km do centrum Warszawy) i została zrealizowana przez ACCIONA, dewelopera, który od 30 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe w stolicy. Poza inwestycjami na terenie Miasteczka Wilanów ACCIONA jest znana też z inwestycji w innych dzielnicach Warszawy m.in. Apartamentów Pańska przy Rondzie Daszyńskiego. W 2020 roku deweloper podjął decyzję o rozwoju firmy oraz ekspansji na nowe rynki wraz z 2021 rokiem. ACCIONA rozpoczyna kolejne inwestycje na nowych rynkach. Trwa już sprzedaż mieszkań w ramach osiedla BLANCO w Pruszkowie, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu tego roku. Planowane są też nowe inwestycje w Trójmieście.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych