Ujeścisko Vita od Develia. Tu można już kupić mieszkanie

Develia ponownie poszerza swoją ofertę w Gdańsku o nowe osiedle - Ujeścisko Vita. Powstaną w nim 184 lokale zlokalizowane w pięciu 4-piętrowych budynkach.

Autor: housemarket.pl 28 czerwca 2022 12:51

  • Develia rozpoczyna sprzedaż mieszkań na Ujeścisko Vita.
  • Ujeścisko Vita to kameralny projekt, który realizowany jest na spokojnym i zielonym gdańskim Ujeścisku, przy ul. Przemyskiej.
  • Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2024 roku.

W ramach inwestycji zaplanowano łącznie 184 mieszkania o dużych możliwościach aranżacyjnych. Lokale zlokalizowane na parterze będą posiadały prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach - balkony.

Deweloper przewidział szereg udogodnień dla mieszkańców, takich jak 183 podziemne i naziemne miejsca parkingowe czy 185 komórek lokatorskich. Zadbano również o atrakcyjną przestrzeń wspólną - w obrębie osiedla zostanie zaaranżowany teren rekreacyjny z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla najmłodszych. Cały kompleks zostanie objęty całodobowym monitoringiem, aby zapewnić jak najwyższe standardy bezpieczeństwa i poczucie prywatności na co dzień.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja Ujeścisko Vita pozwala cieszyć się zarówno urokami życia w mieście, jak i wypoczynkiem w otoczeniu natury. Do centrum Gdańska będzie można sprawnie dojechać dzięki nowopowstającej linii tramwajowej Nowa Warszawska. Na wygodę codziennego życia mieszkańców wpłyną także znajdujące się w pobliżu osiedla szkoły, przedszkola czy sklepy i punkty usługowe. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie wielu ciekawych miejsc rekreacji, m.in. wieży widokowej Kozacza Góra z rozległym parkiem i placem zabaw dla dzieci, wybiegiem dla psów, licznymi alejkami spacerowymi oraz bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą rowerową.

- Osiedle Ujeścisko Vita zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadało na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Inwestycja łączy w sobie zarówno zalety życia poza miastem, w sąsiedztwie natury, jak i wygodę mieszkania blisko centrum, z łatwym dostępem do jego udogodnień - mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Ceny zaczynają się już od 10 tys. zł  za metr kwadratowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych