Unibep zbuduje 313 mieszkań na Ochocie

Firma Unidevelopment wprowadziła do oferty nową inwestycję mieszkaniową na warszawskiej Ochocie. Dom Awangarda powstaje na terenie znajdującym się przy ul. Szczęśliwickiej. Będzie to sześciopiętrowy budynek z zielonym patio, nawiązujący stylem do modernistycznej zabudowy.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 11:39

Dom Awangarda to budynek, który powstaje przy ul. Szczęśliwickiej na Ochocie – warszawskiej dzielnicy, położonej w centralnej części stolicy, której dynamiczny rozwój przypadł m.in. na okres dwudziestolecia międzywojennego.

Nowe inwestycje mieszkaniowe są tu rzadkością i dlatego od początku przedsprzedaży oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Projekt realizowany przez Unidevelopment jest dopasowany do charakteru okolicy, nawiązując swoją formą do modernistycznych budynków, które można spotkać na Ochocie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zielone patio z dużymi drzewami

W jego obrębie powstanie m.in. zielone patio, na którym możliwe będzie zasadzenie i utrzymanie dotychczasowych dużych drzew, tworzących wraz z elementami małej architektury i placem zabaw wyjątkową przestrzeń, przypominającą swoim charakterem dziedzińce, spotykane w tej części Warszawy.

Roślinność nie będzie tu ograniczona przez podziemny parking, jak ma to miejsce w wielu nowych inwestycjach. W przypadku Domu Awangarda garaż będzie znajdował się pod częścią mieszkalną oraz tylko częściowo pod patio.

-      Lokalizacja inwestycji umożliwia nam realizację niezwykle atrakcyjnego projektu. Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują typowo miejskiej inwestycji, w przyjaznym otoczeniu. Ochota jest ważną częścią stolicy, która tętni życiem i zapewnia mieszkańcom wiele udogodnień. Oprócz zalet w postaci bliskości dwóch parków, lokali handlowo-usługowych i dogodnej komunikacji, zagwarantujemy tu klientom również wysoką jakość wykonania. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep, renomowana  spółka realizująca m.in. inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Wielkość i układ funkcjonalny lokali zapewni komfort przyszłym mieszkańcom - mówi Zbigniew Gościcki, prezes zarządu Unidevelopment.

Inwestycja z charakterem

W budynku powstanie 313 mieszkań o powierzchniach od 27 m2 do 142 m2. Wszystkie lokale będą posiadały taras, balkon, loggię lub - w przypadku mieszkań na parterze - ogródek. Charakteru mieszkaniom dodadzą drewniane okna, które na ostatniej kondygnacji będą wyposażone w przesuwne żaluzje. W każdej klatce schodowej do dyspozycji mieszkańców zagwarantowaliśmy pomieszczenia na rowery i wózki.

Na dziedzińcu znajdą się również stojaki na rowery. W garażu planowana jest z kolei stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Wejście do inwestycji prowadzić będzie przez reprezentacyjne lobby z pomieszczeniem dla pracowników ochrony. Inwestycja będzie wyposażona w monitoring oraz kontrolę dostępu. Od strony ulicy Szczęśliwickiej w budynku powstaną lokale usługowe. Autorami projektu Dom Awangarda jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

 Uroki Ochoty

 Dom Awangarda powstaje nieopodal dworca Warszawa Zachodnia, centrum handlowego Blue City oraz głównych arterii Ochoty zapewniających m.in. łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli szybko i sprawnie dostać się do centrum oraz innych części stolicy, jak i do rozbudowanej infrastruktury handlowo - usługowej znajdującej się w pobliżu.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych