Unidevelopment kończy III etap Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie

Spółka Unidevelopment zrealizowała III etap Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie. Deweloper kończy przekazywanie klientom kluczy do ich nowych mieszkań

Autor: housemarket.pl 14 czerwca 2022 15:22

  • Spółka Unidevelopment ukończyła najnowszy, 3. Etap osiedla Coopera na warszawskim Bemowie.
  • Deweloper właśnie finalizuje przekazywanie mieszkań klientom.
  • Projekt jest częścią dużego kompleksu - łącznie składa się na niego 15 budynków wielorodzinnych, w których powstało ponad 400 mieszkań.

Zielone płuca Warszawy

Inwestycja powstała przy ulicy Meriana C. Coopera w południowo-zachodniej części Bemowa i jest oddalona kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Warszawy. W ostatnich latach dzielnica ta prężnie się rozwija, tym samym stając się jedną z bardziej atrakcyjnych części miasta z perspektywy osób poszukujących mieszkania. Wpływ na to ma wiele czynników, m.in. rozbudowa siatki komunikacyjnej, a w szczególności budowa 2 linii metra, czy też stale rozrastające się zaplecze handlowo-usługowe na tym obszarze. Jednak tym, co z pewnością również przyciąga nowych mieszkańców na Bemowo jest fakt, że aż 50 proc. powierzchni całej dzielnicy zajmują tereny zielone, idealne do rekreacji i odpoczynku.

Osiedle dla aktywnych rodzin

- Bemowo jest dzielnicą przyjazną dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem oczekują dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Przy projektowaniu osiedla chcieliśmy wpisać się w charakter okolicy, jak również spełnić potrzeby rodzin z dziećmi, które chętnie wybierają tę lokalizację. Właśnie z myślą o rodzinach, stworzyliśmy spójny koncept kompleksu mieszkaniowego, odpowiednio projektując strukturę mieszkań oraz zagospodarowanie części wspólnych. Tempo sprzedaży potwierdziło, że oferta trafiła w gusta tych odbiorców. Równolegle z pracami budowlanymi, zakończyliśmy sprzedaż mieszkań. Niemal wszystkie przekazaliśmy już naszym klientom - mówi Barbara Kunicka, dyrektor sprzedaży i marketingu w Unidevelopment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach inwestycji Osiedle Coopera, w ciągu 3 lat Unidevelopment wybudowała 15 budynków składających się z ponad 400 mieszkań. W ofercie znalazły się lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 42 mkw do 94 mkw. Osiedle zostało stworzone z myślą rodzinach, ceniących sobie spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Świadczy o tym aż 6 stref rekreacyjnych przygotowanych przez dewelopera – plenerowa siłownia, boisko do gry w koszykówkę, sad owocowy, skwer, a także polana do organizacji pikników, które sprzyjają zacieśnianiu sąsiedzkich więzi. Najmłodszym mieszkańcom do gustu przypadł przede wszystkim wyjątkowy plac zabaw wraz z zainstalowanym samolotem i pasem startowym, które nawiązują do patrona ulicy oraz całej inwestycji – Gen. Meriana C. Coopera, pilota Wojska Polskiego.

Plac zabaw, który powstał w ramach osiedla został uważnie przemyślany. Fot. mat. pras.

Oprócz zielonej okolicy, idealnej na wiosenno-letnie pikniki, mieszkańcy mogą korzystać z pobliskiej, rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe City Park, liczne sklepy, w tym supermarkety, stacja paliw, placówki ochrony zdrowia i apteki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych