Unidevelopment rozpoczyna budowę Osiedla Idea

Unidevelopment rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji wielorodzinnej w Radomiu. Przy współpracy z lokalnym partnerem – RO.SA-Invest Unidevelopment buduje kameralny budynek mieszkaniowy w ramach pierwszego etapu Osiedla Idea.

Autor: HouseMarket.pl 20 marca 2017 15:42

Osiedle Idea to przedsięwzięcie deweloperskie przy ul. Listopadowej w Radomiu, gdzie na nieruchomości o powierzchni kilkunastu hektarów powstanie zrównoważona zabudowa mieszkaniowa i usługowa oraz tereny zielone. Całość zostanie zrealizowana w oparciu o spójną urbanistycznie koncepcję, zakładającą wydzielenie poszczególnych stref funkcjonalnych.

Obecnie trwa budowa pierwszego etapu inwestycji, w którym znajdzie się 46 mieszkań. Powstają lokale od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni w przedziale 30 – 91 mkw. W tej części osiedla planowane są również 22 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 26 miejsc naziemnych oraz komórki lokatorskie. Ponadto na parterze znajdą się dwa lokale usługowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nieruchomość przy ul. Listopadowej, z uwagi na jej lokalizację, pozwala na realizację atrakcyjnej inwestycji, której mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i innych udogodnień. Oferta z pewnością przyciągnie wielu klientów, którzy dotychczas nie mogli liczyć na ciekawą zabudowę mieszkaniową w tej części Radomia. Inwestorem zastępczym w procesie budowlanym oraz usłudze komercjalizacji jest spółka RO.SA-Invest. Nasz partner posiada duże doświadczenie deweloperskie i bardzo dobrą znajomość potrzeb klientów na lokalnym rynku – mówi Zbigniew Gościcki, prezes Unidevelopment.

W ocenie wielu ekspertów w Radomiu istnieje zapotrzebowanie na kolejne inwestycje mieszkaniowe, a atrakcyjne przedsięwzięcia deweloperskie, spotykają się z zainteresowaniem klientów, chcących zamieszkać w nowoczesnych budynkach.

Powstające osiedle Idea jest dobrze skomunikowane z centrum miasta – samochodem dojedziemy tam maksymalnie w 10 minut. W niewielkiej odległości od inwestycji przebiegają również trasy pięciu linii autobusowych. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli też łatwy dostęp do dróg wylotowych na Warszawę, Kraków i Łódź. Dodatkowym udogodnieniem będzie budowana w tym rejonie obwodnica S7. Atutem jest również spokojna i zielona okolica, oraz sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Samo otoczenie Osiedla Idea zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową i oświatową. W pobliżu znajdują się m.in. szkoła podstawowa i średnia, przedszkola, mniejsze i większe sklepy, stacje benzynowe, przychodnie, apteki, poczta, kluby fitness.

Oferta lokali na Osiedlu Idea trafi na rynek w drugiej połowie marca bieżącego roku. Ceny mieszkań będą rozpoczynały się już od 3500 zł za mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych