Unidevelopment zaprasza do przymierzania mieszkań

Unidevelopment oraz CPD organizują 17 września dzień otwarty na osiedlu URSA Smart City. Podczas wydarzenia pod hasłem „Przymierz mieszkanie na jesień.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 11:31

Odbierz swoje M jeszcze w tym roku” goście będą mogli poznać inwestycję bliżej, a dzięki dodatkowym, kreatywnym atrakcjom sprawdzić, czy dobrze poczują się tu w przyszłości.

Gdy wielu z nas poszukuje już ubrań na nadchodzącą jesień, Unidevelopment zachęca potencjalnych klientów, by przymierzyli nowe mieszkanie w inwestycji, którą realizuje wraz ze spółką CPD. w warszawskim Ursusie. W sobotę 17 września na terenie osiedla przy ul. Hennela, oddalonego 200 metrów od centrum handlowego Factory, odbędzie się dzień otwarty. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, które mają przybliżyć osiedle i tak jak w sklepowej przymierzalni, pozwolą spróbować przyszłym mieszkańcom, czy dobrze poczują się tu w przyszłości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podczas dnia otwartego klienci będą mogli przyjrzeć się z bliska inwestycji, której realizacja jest już na zaawansowanym etapie. Ponadto każdy, kto pojawi się 17 września na osiedlu, będzie miał okazję wziąć udział w konkursie fotograficznym „moje miejsce URSA”, w którym zwycięzca otrzyma w nagrodę markowy aparat Canon 1200 D.

Zadaniem uczestników będzie wykonanie zdjęcia na terenie inwestycji i zamieszczanie go na profilu Unidevelopement na Facebook’u. Unidevelopment przewidział też kreatywną zabawę, która pozwoli klientom uwiecznić siebie na terenie URSY, bez robienia własnych zdjęć – dzięki stanowisku „green box”. O rozrywki dla najmłodszych zadbają aktorzy teatru Katarynka. Na dzieci czekają animacje, konkursy z nagrodami oraz słodkie przysmaki.

- Zachęcając do przymierzenia mieszkań na jesień, chcemy przekonać klientów, że osiedle URSA Smart City ma swój urok o każdej porze roku. To zarówno zasługa projektu, jak i przyjaznej, zadbanej okolicy, która dzięki realizowanym inwestycjom, staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dla wielu klientów ważny jest również fakt, że pierwszy etap naszego osiedla będzie ukończony już w tym roku. Dzień otwarty pozwoli im przekonać się w szczególny sposób, jak dopasowane do ich potrzeb jest Osiedle URSA – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Unidevelopment.

Osiedle URSA Smart City to nowoczesny projekt realizowany w ramach procesu rewitalizacji części dzielnicy Ursus, objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym w 2014 roku. Zgodnie z jego założeniami, w otoczeniu inwestycji rozwijana będzie tętniąca życiem i zrównoważona zabudowa miejska z zapleczem usługowym i placówkami publicznymi oraz powierzchniami biurowymi.

Generalnym wykonawcą inwestycji URSA Smart City jest UNIBEP. Projekt osiedla przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Oferta Unidevelopmemt. dla klientów zainteresowanych kupnem mieszkania na tym osiedlu obejmuje mieszkania od jedno– do czteropokojowych oraz wykończenie lokali pod klucz i doradztwo kredytowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych