Ursus Centralny rośnie. Kolejna pula mieszkań w sprzedaży

Ronson Development wprowadził do sprzedaży 108 mieszkań w budynku piątym, 4. etapu swojej bestsellerowej inwestycji w warszawskim Ursusie. W ofercie znalazło się 108 mieszkań o metrażach już od 28 mkw.

Autor: housemarket.pl 26 stycznia 2022 11:47

  • W ramach osiedle Ursus Centralny powstanie łącznie 1500 lokali.
  • Ursus Centralny został zaprojektowany z myślą o harmonijnym połączeniu potrzeb ludzi z koniecznością ochrony środowiska.
  • Projekt realizuje Karmar.

W 2021 roku w ramach inwestycji sprzedano 238 mieszkań.

- Sukces Ursusa Centralnego drzemie z jednej strony w potencjale inwestycji, z drugiej – w potencjale dzielnicy, która rozwija się w bardzo szybkim tempie, a my mamy zaszczyt być w gronie twórców nowej tkanki miejskiej w tej właśnie części Warszawy. Bardzo staramy się uatrakcyjniać okolicę realizowanych inwestycji. W Ursusie, od ulicy Silnikowej powstanie plac miejski z dodatkowym pasażem komercyjnym, który po zakończeniu realizacji inwestycji, przekażemy na rzecz miasta. Opracujemy także koncepcję terenu, który zostanie przeznaczony pod stworzenie Dzielnicowego Domu Kultury. Osiedle oferuje swoim mieszkańcom pakiet usług, dzięki którym codzienne funkcjonowanie jest łatwe i komfortowe. Od paczkomatów InPost po pasaż hadlowo-usługowy, wszystko tu jest na miejscu. Kolejnym udogodnieniem, na które zwracają uwagę klienci, są ogólnodostępne miejsca parkingowe na terenie osiedla - mówi Boaz Haim, prezes Ronson Development.

CZYTAJ TEŻ: KOLEJNY ETAP INWESTYCJI URSUS CENTRALNY JUŻ GOTOWY 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ronson jest znany z budowania wieloetapowych, samowystarczalnych osiedli. Najbardziej popularne projekty tego dewelopera, są jednocześnie największymi w proponowanej ofercie.

- Skala inwestycji w Ursusie jest naprawdę duża. Całe osiedle będzie liczyło ponad 1500 lokali. Zakończyliśmy już dwa pierwsze etapy, a popularność projektu rośnie wprost proporcjonalnie do jego rozbudowy i wprowadzania do sprzedaży kolejnych mieszkań. Mamy już przeszło 600 sprzedanych lokali, dlatego sukcesywnie uruchamiamy kolejne etapy uzupełniając ofertę rozchwytywanych przez klientów mieszkań. Realizujemy równolegle budowę trzech etapów – mówi Karolina Bronszewska, dyrektor marketingu i innowacji Ronson Development.

Nacisk na ekologię

W Ursusie Centralnym powstają zielone ściany i dachy, które znacząco obniżają poziom CO2 w powietrzu i eliminują zjawisko miejskiej wyspy ciepła. W kolejnych etapach pojawią się systemy pozwalające na wtórne wykorzystanie wody deszczowej do podlewania części wspólnych. Co w połączeniu z rozwiązaniami takimi jak oświetlanie części wspólnych przy użyciu żarówek LED, z wykorzystaniem czujników ruchu, przekładać się będzie na niższe czynsze.

Deweloper stawia na elektromobilność, na terenie osiedla powstają zewnętrzne miejsca parkingowe do ładowania aut elektrycznych i stojaki na rowery. Na terenie inwestycji pojawiły się domki dla owadów – efekt zaangażowania Ronson w akcję Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej. Na osiedlu pojawiły się już wideodomofony i rozwiązania „hands free” w garażu, umożliwiające bezdotykowe otwieranie bramy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych