Ursus Nova w połowie drogi. Osiedle pnie się do góry

136 mieszkań o łącznej powierzchni niemal 7 tys. m kw. powstaje w ramach inwestycji Ursus Nova w Warszawie. Budowa jest już na półmetku.

Autor: Housemarket.pl 04 listopada 2021 09:06

  •  Zaawansowanie budowy i sprzedaży osiągnęło poziom 50 proc.
  • Inwestorem i generalnym wykonawcą jest FB Antczak.

Ursus Nova powstaje przy ul. Górna Droga w Warszawie. W ramach inwestycji realizowany jest nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek zaprojektowany przez stołeczną pracownię KAPS Architekci. Mieszkaniom o powierzchni od 32 do 95 m kw. towarzyszyć będą m.in. przydomowe ogródki, balkony oraz przestronne tarasy. Integralną częścią inwestycji są także trzy lokale usługowe na parterze o powierzchni od 42 do 65 m kw., a także parking podziemny i naziemny, plac zabaw oraz kameralny skwer. Zakończenie budowy planowane jest w połowie 2022 roku.

– Cieszę się, że mimo wyzwań, przed jakimi stoi rynek generalnego wykonawstwa, inwestycja Ursus Nova jest realizowana zgodnie z harmonogramem, osiągając 50-procentowe zaawansowanie budowy i sprzedaży. To oferta dla singli, par, rodzin z dziećmi i inwestorów zainteresowanych bezpieczną lokatą kapitału. Tak jak we wcześniejszych projektach, oferujemy klientom wysokiej jakości architekturę w atrakcyjnej lokalizacji. Tworzymy bardzo funkcjonalne i świetnie skomunikowane miejsce, dające mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okolicy Ursus Nova znajduje się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura – m.in. autobusy i pociągi miejskie, umożliwiające dojazd do ścisłego centrum Warszawy w około 20 minut. Stale rozbudowywana sieć bezpiecznych ścieżek rowerowych i sąsiedztwo kilku parków dają dodatkowe możliwości na układanie tras przejazdu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Ważne jest również sąsiedztwo infrastruktury społecznej – w tym licznych szkół, przedszkoli, żłobków, placów zabaw, terenów sportowych, a także restauracji i centrów handlowych.

Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest parking P+R sąsiadujący z najbliższą stacją Ursus Niedźwiadek, a w przyszłości także stacje metra, które mają powstać w dzielnicy Ursus w ramach kolejnych etapów rozbudowy drugiej linii. Ułatwieniem w planowaniu podróży i bieżących dojazdów jest też szybki dostęp do tras A2, S2 i S8. Oczekiwaną przez mieszkańców ciszę i poczucie bliskości z naturą zapewniają nowoczesne ekrany akustyczne, skutecznie oddzielające pobliski ruch samochodowy od powstającej inwestycji.

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych