Ustroń: Apartamenty z widokiem na Czantorię i Równicę

Budowany przez Zeta Park zespół apartamentów zlokalizowany jest w zacisznym miejscu w odległości 300 metrów od centrum Ustronia. Osiedle składa się z dziewięciu budynków mieszkalnych oraz jednopiętrowego budynku usługowego.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2016 11:58

Osiedle mieści się na terenie w całości ogrodzonym z zaprojektowaną zielenią, oświetleniem parkingów i dróg dojazdowych, chronionym całodobowo.
Deweloper ma w ofercie apartamenty o powierzchni od 49 do 76 mkw., z balkonami lub tarasami, których pokoje dzienne skierowane są na stronę południową, z widokiem na Czantorię i Równicę.

To dobra inwestycja dla chętnych, którzy poszukują komfortowego mieszkania w Ustroniu lub pragną posiadać wygodny apartament wakacyjno – weekendowy, a także do tych, którzy zakup apartamentu potraktują jako inwestycję kapitałową z możliwością uzyskania dodatkowego dochodu z wynajmowanych lokali.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle mieści się w centrum Ustronia, w odległości około 300 metrów od Rynku, otoczone zielenią, schowane między domkami jednorodzinnymi. Z drugiej strony dojazd i dojście jest niesamowicie łatwy i szybki.

W pobliżu znajduje się zespół sanatoryjny i Zakład Przyrodoleczniczy z basenami solankowymi, z oferty których korzystać można przez cały rok. Kilkadziesiąt wyciągów narciarskich zlokalizowanych w Ustroniu, Wiśle, Szczyrku i Korbielowie, letni tor saneczkowy, korty tenisowe, oznakowane trasy rowerowe i szlaki turystyczne pozwalają na czynne uprawianie sportu.

Atutem jest łatwy, bezpośredni dojazd drogami szybkiego ruchu do Katowic, Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, Wiednia czy Bratysławy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych