Vacation Investments z rekordem sprzedaży

Vacation Investments, odpowiedzialne za sprzedaż oraz marketing nieruchomości Baltic Wave i Wyspa Solna realizowanych w Kołobrzegu, podsumowało zeszłoroczne wyniki. Transakcje sprzedaży 160 lokali w tych inwestycjach w 2021 roku opiewały na kwotę ponad 120 mln zł.

Autor: housemarket.pl 25 stycznia 2022 14:13

  • Grupa realizuje ambitną strategię rozwoju w sektorach mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz PRS.
  • Vacation Investments w ramach obsługi sprzedaży wyłącznie hotelu Baltic Wave w samym tylko listopadzie i grudniu 2021 r osiągnęła rekord zawierając umowy na kwotę blisko 20 mln zł i sprzedając 30 apartamentów.
  • Łącznie od sierpnia do końca 2021 r. w inwestycji Wyspa Solna zespół Vacation Investments sprzedał i zarezerwował mieszkania o łącznej cenie blisko 27 mln zł.

Vacation Investments osiągnął rekordową sprzedaż w ramach obsługi luksusowej inwestycji Baltic Wave. W listopadzie i grudniu ubiegłego roku handlowcy firmy zawarli umowy sprzedaży 30 lokali na łączną kwotę blisko 20 mln zł. Tym samym Vacation Investments przekroczyło poziom ponad 30 proc. sprzedanych apartamentów w realizowanym w Kołobrzegu hotelu Baltic Wave.

W lipcu 2021 roku do projektu Baltic Wave dołączyła Grupa Antczak, pełniąca funkcję inwestora i generalnego wykonawcy. Grupa realizuje ambitną strategię rozwoju w sektorach mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz PRS.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: BALTIC WAVE PRZECHODZI W RĘCE FB ANTCZAK 

Dane dot. zainteresowania kupujących wieloetapowym osiedlem Wyspa Solna są równie imponujące. W nowym, trzecim już etapie inwestycji, klienci dokonali rezerwacji 57 lokali (z 87). Łącznie od sierpnia do końca 2021 r. w inwestycji Wyspa Solna zespół Vacation Investments sprzedał i zarezerwował mieszkania o łącznej cenie blisko 27 mln zł. Bieżący rok rozpoczął się dla Wyspy Solnej również bardzo korzystnie – w styczniu dołączyła do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Wyspa Solna, Kołobrzeg

- Rok 2021 był kolejnym, który pomimo pandemii okazał się bardzo dobrym czasem dla rynku nieruchomości. Absolutnie wpisujemy się w trend wzrostowy na rynku hoteli typu condo i apartamentów wakacyjnych. Cieszę się, ze zrealizowanych przez nas dotychczas wyników sprzedaży, ponieważ potwierdzają one przede wszystkim dopasowanie naszej oferty do oczekiwań klientów - komentuje Adrian Kornas, prezes zarządu Vacation Investments. – Miniony rok oceniam jako bardzo udany. Intensywnie pracowaliśmy na bardzo dobre wyniki sprzedaży, jaki i obsługi posprzedażowej. W 2021 r. w ramach serwisu posprzedażowego przeprowadziliśmy procedurę oddania do użytku 104 mieszkań w ramach II etapu inwestycji Wyspa Solna. Jednocześnie realizując odbiór mieszkań oraz podpisanie aktów notarialnych przenoszących ich własność, doprowadziliśmy do zawarcia nowych umów sprzedaży i rezerwacji w ramach oferowanych inwestycji na kwotę 120 mln zł. Rekordowe okazały się także pojedyncze transakcje w ramach inwestycji Baltic Wave – najdroższy apartament sprzedaliśmy za kwotę blisko 4 mln zł, a najwyższa cena za metr kwadratowy już na tym etapie realizacji to 33 tyś zł /mkw - dodaje.

Vacation Investments stale rozwija swoje kompetencje w zakresie przygotowania technicznego oraz sprzedaży i marketingu segmentu nieruchomości wakacyjnych. Firma systematycznie rozwija swoją działalność i powiększa zespół. W 2021 r do zespołu Vacation Investments, który liczy już 15 osób dołączyła Ewa Ciborowska, radca prawny z 20-letnim doświadczeniem, w tym 15-letnim w branży nieruchomości jako członek rad nadzorczych, prokurent, manager w dużych grupach kapitałowych Polimex-Mostostal, Veolia, Murapol. Pozyskanie ekspertów z ogromnym doświadczeniem na rynku nieruchomości jest bardzo cenne dla Vacation Investments w kontekście obsługi kolejnych inwestycji planowanych w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych