Van der Vorm Vastgoed domyka zakup inwestycji w Krakowie

Fundusz Van der Vorm Vastgoed zamknął negocjacje nad przejęciem kolejnej inwestycji mieszkaniowej. Podpisano umowę przedwstępną na zakup kolejnych mieszkań w ramach inwestycji Greendustry zlokalizowanej przy ul. Romanowicza w Krakowie. Mieszkania zostaną przeznaczone pod wynajem długoterminowy.

Autor: housemarket.pl 23 sierpnia 2022 11:30

  • Fundusz Van der Vorm Vastgoed kupuje kolejne mieszkania w ramach projektu Greendustry. 
  • Inwestycja znajduje się w Krakowie. 
  • Mieszkania zostaną przeznaczone na wynajem długoterminowy. 

Projekt Greendustry zlokalizowany jest przy ul. Romanowicza w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Inwestycję realizuje deweloper Quelle Lokum. Osiedle na 128 mieszkań aktualnie jest w trakcie budowy. Planowy termin oddania lokali do użytku przypada na 2 kwartał 2023 roku.

Przypomnijmy, że umowy przedwstępne na zakup lokali przy ul. Romanowicza zostały zawarte na początku sierpnia w Krakowie. Teraz holenderski fundusz inwestycyjny wchodzi w kolejną fazę przejęcia projektu - zakończył podpisywanie szeregu umów przedwstępnych na zakup mieszkań, które zasilą krakowski rynek najmu długoterminowego. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Greendustry nie jest pierwszym tego typu projektem, gdyż fundusz dokonał już kilkunastu podobnych inwestycji tego typu na terenach Warszawy i Krakowa. Przy wszystkich transakcjach doradzał zespół prawników z działu nieruchomości KWKR.

- Przy realizacji transakcji opiewającej na zakup 128 lokali działaliśmy etapowo. W pierwszej kolejności Van der Vorm podpisał umowę na zakup 50-ciu lokali. Drugi etap transakcji, który został sfinalizowany w lipcu tego roku, zakłada zakup kolejnych 78 mieszkań. Są to lokale o tzw. "wysokim standardzie", gdyż nasz klient koncentruje się na poszerzaniu swojej oferty o lokale nowoczesne i komfortowe, zachowując przy tym równowagę cenową. Dzięki temu nieruchomości, które znajdują sie w portfolio funduszu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom - podaje kancelaria w komunikacie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych