Vantage i Mostostal razem na Mokotowie

Wrocławska spółka Vantage Development wybrała generalnego wykonawcę swojej trzeciej inwestycji w stolicy. Za budowę Veny Mokotów odpowiadać będzie Mostostal Warszawa.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2017 09:47

Zgodnie z przyjętym planem prace budowlane zostaną rozpoczęte jeszcze w styczniu 2017 roku, a sama inwestycja składać się będzie z trzech zróżnicowanych pod względem wysokości budynków. Spośród 183 mieszkań, które już znajdują się w ofercie dewelopera, klienci mają do wyboru zarówno mieszkania mniejsze, jednopokojowe (od 34 mkw.), jak i duże, pięciopokojowe o powierzchni powyżej 120 mkw. Pozostałą ofertę stanowią mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o kompaktowych metrażach.

- Rozpoczęcie budowy inwestycji Vena Mokotów to kolejne istotne wydarzenie w historii Vantage Development. Trzeci projekt w Warszawie, do tego uruchomiony zgodnie z ambitnym harmonogramem, jest powodem do zadowolenia i dobrym prognostykiem na przyszłość. Zapowiadany dynamiczny rozwój naszej spółki na rynku warszawskim staje się faktem. Aktualnie intensywnie poszukujemy gruntów i projektów umożliwiających rozpoczęcie realizacji kolejnych projektów w stolicy - mówi Agata Wróbel, dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W procesie przetargu spośród wielu uznanych firm wykonawczych wyłoniona została spółka Mostostal Warszawa. Nasz partner zaproponował nie tylko najlepsze warunki. Jest także gwarantem szeregu korzyści wynikających z samego procesu realizacji inwestycji - choćby, ze względu na swoje niezwykle bogate doświadczenie - dodaje dyrektor Wróbel.

Vena Mokotów to powstająca przy ul. Pory w Warszawie kolejna inwestycja mieszkaniowa Vantage Development. Spółka konsekwentnie zwiększa portfolio swoich projektów na stołecznym rynku. Na całość projektu docelowo składać się będą trzy budynki mieszkalne ze 183 mieszkaniami o podwyższonym standardzie oraz trzy lokale użytkowe. Koncepcja architektoniczna charakteryzuje się nowoczesną bryłą i ciekawą architekturą.

Zakłada także realizację mieszkań o uniwersalnych i funkcjonalnych rozkładach a także wysokim standardzie wykończenia. Znakiem rozpoznawczym budynku będą przestrzenie wspólne klatek schodowych oraz dziedziniec, na którym dominować będą elementy zieleni. Oddanie do użytku inwestycji zaplanowane zostało na trzeci kwartał 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych