Vantage ruszy z budową Veny Mokotów

Kolejny warszawski projekt mieszkaniowy wrocławskiego dewelopera Vantage Development otrzymał oficjalne pozwolenie na budowę. Jest to trzecia po Living Point Mokotów oraz Domu Saskim inwestycja spółki w Warszawie, która planuje dalsze zwiększanie zaangażowania na stołecznym rynku.

Autor: HouseMarket.pl 13 grudnia 2016 11:10

Vena Mokotów to projekt, na który docelowo składać się będą trzy budynki mieszkalne ze 183 mieszkaniami o podwyższonym standardzie oraz trzy lokale użytkowe. Projekt charakteryzuje się nowoczesną bryłą i ciekawą architekturą. Zakłada także realizację mieszkań o uniwersalnych i elastycznych rozkładach oraz o wysokim standardzie wykończenia. Znakiem rozpoznawczym budynku będą przestrzenie wspólne klatek schodowych oraz dziedziniec, na którym dominować będą elementy zieleni.

W dostępnej już ofercie znajdują się zróżnicowane mieszkania od klasycznych kawalerek i mieszkań typu studio (od 34 mkw.), po przestronne lokale czteropokojowe i pięciopokojowe (do 149 mkw.).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do wyboru klientów są mieszkania z balkonami, ogródkami lub tarasami, natomiast te znajdujące się na najwyższej kondygnacji, wyposażone zostaną w antresole. Vena Mokotów powstaje przy ulicy Pory, na warszawskim Mokotowie. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się zielone tereny Skarpy Wilanowskiej, Tor Łyżwiarski Stegny, Park Królikarnia oraz Dolinka Służewiecka.

Poza walorami rekreacyjnymi inwestycja posiada także bardzo atrakcyjną lokalizację względem ważnych punktów miasta oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz komunikacji.

- Projekt już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, choć w praktyce nie prowadziliśmy jeszcze intensywnej kampanii promocyjnej - mówi dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development, Agata Wróbel.

- Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z rynku warszawskiego oraz ocenę jego potencjału, nasze plany na przyszły rok nie ulegają zmianie - planujemy zwiększanie dostępnego w Warszawie banku ziemi oraz realizację kolejnych inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach - dodaje Agata Wróbel.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budowa Veny Mokotów rozpocznie się tuż po Nowym Roku, natomiast jej zakończenie zaplanowane zostało na drugi kwartał roku 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych