Vastint szykuje projekt w Gdańsku

Deweloper wybrał już generalnego wykonawcę osiedla mieszkaniowego Riverview w Gdańsku. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w czerwcu 2017 roku i potrwają 24 miesiące.

Autor: housemarket.pl 27 czerwca 2017 13:46

Zespół budynków mieszkalno-usługowych Riverview powstanie we współpracy z CFE Polska, należącej do belgijskiej Grupy CFE. Deweloper planuje rozpoczęcie procesu sprzedaży planowanych 282 mieszkań latem przyszłego roku. 

Riverview zlokalizowany będzie nad brzegiem Motławy, w okolicy kanału na Stępce i w sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku. Wygląd inwestycji, dzięki ścisłej współpracy z Miejskim Konserwatorem Zabytków, będzie nawiązywał do historycznego charakteru okolicy. Projekt będzie posiadał wysoki standard budowlany, a także starannie opracowaną architekturę krajobrazu. Ponadto, szereg zaplanowanych rozwiązań budowlano-technicznych wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa, co w przyszłości pozwoli na ubieganie się o certyfikat LEED dla tego projektu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Riverview zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością zarówno o wygląd osiedla, funkcjonalność lokali, jak i wysoki standard powierzchni mieszkalnych. Współpraca z CFE Polska daje gwarancję spełnienia najwyższych wymagań w zakresie realizacji powierzonego zadania - mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

Riverview będzie pierwszym projektem mieszkaniowym Vastint Poland na rynku polskim. Dotychczas spółka znana była z realizacji projektów biurowych, parków biznesowych Business Garden i hoteli, m.in. Courtyard by Marriott w Gdyni i Marriott Resort & Spa w Sopocie.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych