Vicino rośnie jak na drożdżach

Trwają prace nad realizacją czwartego piętra budynku Vicino. Równolegle prowadzone są roboty nad ścianami działowymi na parterze, pierwszym i drugim piętrze.

Autor: HouseMarket.pl 26 października 2016 12:18

Vicino powstaje na Krzykach, przy ulicy Jesionowej 35-37. To inwestycja firmy DewelopART. Vicino jest sześciokondygnacyjnym budynkiem wyposażonym w cichobieżną windę dostępną z poziomu garażu podziemnego. Znajdzie się w nim 70 mieszkań. Będą dostępne w metrażach od 33 mkw. do 69 mkw., od kawalerek do czteropokojowych. Każde posiada przestronny balkon lub duży ogródek.

Dostępne będą komórki lokatorskie oraz rowerownia w każdej z dwóch bram budynku. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem oraz naziemne miejsca parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Doskonale rozwinięta infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem na ul. Borowskiej, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych