Victoria Dom sprzedaje mieszkania na Osiedlu Classic V

Victoria Dom oferuje 100 mieszkań w ramach Osiedla Classic V powstającego na warszawskim Tarchominie. To już druga inwestycja uruchomiona w tym roku przez tego dewelopera.

Autor: HouseMarket.pl 24 stycznia 2017 11:01

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach Osiedla Classic V przy ulicy Modlińskiej 73 w Warszawie. Nowy projekt zakłada realizację budynku oferującego łącznie 100 lokali od jedno do czteropokojowych o metrażach od 26 do 74 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny rozpoczynają się od 5650 zł za mkw. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Kalter.

Wszystkie mieszkania są bardzo ustawne. Zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Mają balkon lub ogródek, a te większe po dwa balkony wychodzące na dwie strony świata. Osiedle Classic V to inwestycja realizowana w atrakcyjnej części Warszawy z rozwiniętą infrastrukturą i rozległymi terenami zielonymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W otoczeniu są przedszkola, szkoły, sklepy, banki, punkty usługowe. W niedalekiej odległości jest Centrum Handlowe Auchan Modlińska, powstaje też Galeria Północna. Lokalizacja zapewnia jednocześnie bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. Inwestycja położona jest blisko mostu Marii Skłodowskiej-Curie (mostu Północnego) i Trasy Armii Krajowej: do Metra Marymont jest tylko 9 minut jazdy samochodem. Odległość 800 metrów od tramwaju pozwala na dojazd do centrum bez korków komunikacją miejską. Co kilka minut z ulicy Modlińskiej odjeżdżają także autobusy, stanowiące idealne połączenie z innymi częściami miasta.

– Nowa inwestycja jest adresowana do osób szukających mieszkania dostępnego cenowo w dobrej lokalizacji. Tarchomin ma do zaoferowania liczne parki, trasy rowerowe i spacerowe oraz lasy. W 25 minut można dojechać nad Zalew Zegrzyński. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka lub park Bródnowski – mówi Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom.

Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Victoria Dom zakłada, że w tym roku wprowadzi do oferty łącznie około pięciu nowych projektów na terenie Ursusa, Białołęki, Tarchomina i Pragi. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych