Victoria Dom z nową inwestycją Olchowy Park w Warszawie

Victoria Dom rozpoczyna sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji. Osiedle Olchowy Park na warszawskiej Białołęce to 63 mieszkania w 3-piętrowym budynku.

Autor: Housemarket.pl 14 października 2021 08:55

Nowe osiedle to kolejny projekt realizowany przez dewelopera w prawobrzeżnej Warszawie.

– Białołęka to prawdziwe zagłębie atrakcyjnych terenów zielonych. Właśnie w takim, naturalnym otoczeniu, usytuowane jest także nasze najnowsze osiedle. Powstaje przede wszystkim z myślą o osobach szukających wytchnienia od pędu życia w dużym mieście. Zapewnia kameralne warunki dla aktywnych form wypoczynku – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie Olchowego Parku są 1,2,3,4 i 5–pokojowe lokale w metrażach od 25 m2 (1 pokój z aneksem) do 86 m2  (5 pokoi z aneksem).

W pobliżu nowego osiedla Victorii Dom jest bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa. Listę otwierają rodzinny park trampolin i pełen atrakcji Bociani Zakątek (place zabaw, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, teren dla rolkarzy, skatepark, ścieżka zdrowia, stoły do ping-ponga, stoły do gry w szachy, polana na imprezy plenerowe). W pobliżu jest także m.in. miasteczko ruchu drogowego oraz park magiczny dla dzieci. Dla rodzin z dziećmi atutem z pewnością będą placówki opiekuńcze i edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące) oraz bogata oferta sklepowa (Biedronka, Stokrotka, Atrium Targówek, Marywilska 44, Factory Annopol, IKEA, Homepark Targówek). 

W bezpośredniej bliskości osiedla są dwa rezerwaty przyrody: Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi.

– Olchowy Park ma wszelkie atuty osiedla zasymilowanego z zielonym otoczeniem. Niska, kameralna zabudowa komponuje się z otaczającymi terenami, które sprzyjają relaksowi. – kontynuuje E. Rathe-Głowacka.

Standardem we wszystkich nowych osiedlach Victorii Dom są balkony oraz ogródki przy mieszkaniach na parterze, nie inaczej jest w przypadku Olchowego Parku.

– To przebój rynku pierwotnego ujawniony przez pandemię. Nasi klienci podkreślają, że każda chwila spędzona z najbliższymi bezpiecznie i w kontakcie z naturą jest bezcenna. W przypadku Olchowego Parku ten trend się potwierdza – podkreśla. Wciąż trwa nadwyżka popytu na rynku pierwotnym. Eksperci Victorii Dom wiążą to z nadal niskimi stopami procentowymi. Mieszkania traktowane są nie tylko jako rozsądna inwestycja we własne M, ale także jako obiecująca lokata kapitału.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych