Villa Adept II: Kameralne apartamenty z oknami sięgającymi podłogi

Realizowana przez firmę Adept Investment inwestycja Villa Adept II powstaje w Gdyni przy ul. Architektów 18. Pomieści siedem apartamentów i lokal usługowy w parterze.

Autor: HouseMarket.pl 19 sierpnia 2016 14:23

Nowoczesna forma budynku została ozdobiona elementami ze szkła oraz dużymi, dobrze nasłoneczniającymi mieszkania oknami sięgającymi podłogi. Budynek wyposażono w halę garażową z miejscami postojowymi. Cały teren będzie zamknięty.

Na każdej kondygnacji (oprócz ostatniej) znajdą się po trzy mieszkania. Na ostatnim, trzecim piętrze poddaszowym zaplanowano mieszkanie, z bezpośrednim wjazdem windą oraz tarasem. W parterze działać ma lokal usługowy o powierzchni 130 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja inwestycji jest atrakcyjna pod względem komunikacyjnym i bliskości terenów rekreacyjnych. Doskonałe drogowe połączenie z centrum, bliskość obiektów rekreacyjnych i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zadowoli zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas, jak i klientów ceniących komfort, spokój i bezpieczeństwo. Bezpośrednie sąsiedztwo zdominowane jest przez zabudowę jednorodzinną oraz niską, typowo kameralną wielorodzinną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych