Villa Altowa nawiązuje do przedwojennej atmosfery Warszawy

W Villi Altowej zaprojektowano 12 apartamentów o powierzchni od 46 do 76 mkw. Lokalizacja w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego gwarantuje wszystkim mieszkańcom niepowtarzalną panoramę.

Autor: HouseMarket.pl 03 sierpnia 2016 10:52

Dzięki nowoczesnej bryle Villi Altowej  i prestiżowej lokalizacji na Ochocie, jednej z najstarszych warszawskich dzielnic, udało się deweloperowi połączyć przedwojenną atmosferę miasta ze sporą dawką nowoczesnej technologii.

Inwestycja wykonana została z myślą o osobach ceniących wysoki komfort mieszkania, przestronność budynku oraz kameralność dzielenia wspólnej przestrzeni z niewielką liczbą sąsiadów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaprojektowano 12 apartamentów o powierzchni od 46 do 76 mkw. W budynku znajdą się przestronne windy, garaż podziemny oraz schowki gospodarcze. Niemałym atutem inwestycji jest wyposażenie części mieszkań w przestronne tarasy z wyjątkowym widokiem na architekturę Ochoty.

Mieszkańcy czterech apartamentów zlokalizowanych na parterze będą mieli dostęp do ogródka sąsiadującego z ich domem. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego gwarantuje wszystkim mieszkańcom niepowtarzalną panoramę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych